Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 06/2012

Polecane posty

Drakensang: The Dark Eye - Kotlet z CDA i specjalnego wydania KŚ GRY.

Drakensang: The River of Time - Druga część gry, która jakoś mi nie podeszła.

Drakensang: Phileasson's Secret - Add-on do drugiej części. Niby bardzo słaby.

Hydrophobia Prophecy - Indyk po polsku od IQ Publishing wykastrowany ze steam jak to miało przypadek z The Tiny Bang Story.

Zombie Driver - Made in Poland, gra bez większego sensu grania. Do tego bez DLCka (chyba?).

Fulle: 5x NIE.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersje non steam - szkoda.

Drakensang - rewelka!

Do wszystkich biadolących o Left 4 Dead - na steam przez ostatnie pół roku były 2 promocje, gdzie obie części - L4D i L4D2 były w pakiecie za 6,50 euro - śmieszna cena - sam kupiłem obie części na drugi konto. Jeżeli nie macie karty kredytowej to możecie poprosić rodzica, skorzystać z PayPal, albo z Paysafecard (www.paysafecard.com). Podobna promocja była na obie części Portal (taki sam pakiet i taka sama śmieszna cena). Osobiście polecę paysafecard - kupujesz wydruk z kodem za określoną kwotę (nie pamiętam nominałów) i podajesz kod z wydruku jak dokonujesz transakcji na steam. Można połączyć do 10 kodów z różnych wydruków - np. kupujesz gry za 80 zł, ale masz 3 wydruki, każdy o wartości 30 zł - na jednym wydruku zostanie 10 zł. Polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DVD1- problem, Drakensang 2 instaluje się za 5 razem. Kopiowanie na dysk jest niemożliwe.

DVD2- to samo co wyżej.

Odgłos piły tarczowej z napędu jest w obu przypadkach. :dry: Od numeru z SC: Double Agent, zawsze miałem problem z którymś DVD. Teraz problem był z obydwoma coverkami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mogę przekopiować z płyty dodatku Drakensang Phileasson's Secret. Błąd odczytu danych na pliku "streaming_wb_speech_locr03.xwb". Próbowałem na 3 komputerach. Dwóch laptopach i stacjonarnym. Z podstawką też się męczyłem ale poszło na jednym z laptopów. Coś słabe te płyty CDA dodaje do pisma :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie ja jestem szczęściarzem :laugh: Mojemu znajomemu przy rejestracji Drakensanga wyskakiwały błędy, przez co się nie uruchomił - u mnie wszystko bezbłędnie chodzi i się instaluje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mam to napisać tu ale pisze. :smile: A więc mam problem z hydrophobią podczas uruchamiania wyskakuje mi błąd a mianowicie "Nie znaleziono wejścia procedury GetLogicalProcessorInformation w bibliotece KERNEL32.dll." czy mógłby mi ktoś pomóc ? z góry dziękuję

P.S. Tu na górze trochę zimno :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy niebyło juz wcześniej na forum tego problemu,więc z góry przepraszam jesli sie powtarzam.

Otóż niemogę zainstalowac gry Zombie driver.Dostepne opcje jakie mam to otworzenie instrukcji oraz wejście na stronę internetową podaną na dole w linku.Na stronie jest tylko demko.

Poradźcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, co dzieje się z płytami w ostatnich numerach to totalny śmiech na sali. Zastanawiam się, czy w ogóle ktoś z redakcji się tym przejmuje, bo zawsze gdy pojawia się multum komentarzy o niedziałających grach to wszyscy nabierają wody w usta.

Edit : Totalna żenada, DVD 2 w napędzie wydaje dźwięki jak piła łańcuchowa, nic nie da się odpalić. Nie wiem czy tak dba o wizerunek pismo mające tak wielu kupujących. I znowu, dlaczego nikt z redakcji nie wypowie się w tej sprawie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z Zoombie Driver'em - mianowicie instalacja kończy się już 40 minut :/

Samo otworzenie folderu zajęło ok. 20 min, we wcześniejszych numerach nie występowało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla osób posiadających problem z DVD -

Primo: Sprawdźcie jak działa na innym kompie, u mnie na przykład laprtop z 2005 roku bezbłędnie wszystko instaluje ( szkoda tylko że nie da się w nic na nim pograć )

Secundo: zastanówcie się ile lat ma wasz napęd DVD, jeśli powyżej roku, macie ok.65% pewności że to jego wina, mknie nie instalowały się żadne gry z CDA, choć miał ledwie dwa lata, do tego prawie nie eksploatowany, bo ciągle jestem za granicą, więc komputer stoi, mimo to po wymianie napędu zainstalowałem każdą grę z obecnego numeru bez problemu. W skrócie, wincie sprzęt, nie CDA.*

* chyba że macie nowy napęd a mimo to nie działa, a sprawdzaliście u kumpla i też nie działa więc macie pewne podstawy do reklamacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś do tych którym nie chcę się zainstalować jakaś gra:

Sprawdzałem płytkę, okazała się być fabrycznie porysowana. W moim przypadku to DVD1. Sprawdzę w weekend na komputerze taty czy działa. Jak nie to prosto na pocztę.

@edit: Nie wiem jak, ale zainstalowałem Drakensanga z DVD1. :O

Wyczyściłem płytkę koszulką i poszło za pierwszym razem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla osób posiadających problem z DVD -

Primo: Sprawdźcie jak działa na innym kompie, u mnie na przykład laprtop z 2005 roku bezbłędnie wszystko instaluje ( szkoda tylko że nie da się w nic na nim pograć )

Secundo: zastanówcie się ile lat ma wasz napęd DVD, jeśli powyżej roku, macie ok.65% pewności że to jego wina, mknie nie instalowały się żadne gry z CDA, choć miał ledwie dwa lata, do tego prawie nie eksploatowany, bo ciągle jestem za granicą, więc komputer stoi, mimo to po wymianie napędu zainstalowałem każdą grę z obecnego numeru bez problemu. W skrócie, wincie sprzęt, nie CDA.*

* chyba że macie nowy napęd a mimo to nie działa, a sprawdzaliście u kumpla i też nie działa więc macie pewne podstawy do reklamacji.

Ja na 5 letnim LG odpalam wszystko: od covera nr 2 z 96 po ten z 201 z GRAW2 i żadnych problemów nie było, tak jak na lapku z 2 końcówki 2011.

Więc nie genaralizuj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

Bo te płyty chodzą, nawet ubabrany farbą drukarską PoP śmiga jak złoto po wyczyszczeniu, tylko ludzie kupują jakieś nagrywarki z dolnej półki, ewentualnie całe kompy w hipermarketach w promocji lub "używańce" na Allegro i potem miauczą na płytki, bo wydaje im się, że złom który kupili jest full wypas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość djmati

Co do płyt DVD to problem miałem dosłownie dwa razy od 1998 r.

@Bolow

Masz racje. Mój kilku letni PC który robi za serwer spokojnie odpala płytę jeszcze starszym napędem DVD od LG. Nowy laptop [6 miechów] wydaje dźwięki jak F1 przy odpalaniu płyty.

Wniosek? Płyty są OK to wasze badziewne napędy mają problem i mój w laptopie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...