Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 06/2012

Polecane posty

Jestem zawiedziony. Zawiedziony na sobie dlatego że gdy grałem w Drakensang: The Dark Eye nie spodobało mi się,ale na pewno zmuszę się żeby zagrać w inne części :tongue:,a pełne części wszystkie mi się podobają,najbardziej Zombie Driver dla odstresowania :icon_twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super gry jestem fanem cd-action ostatnio coraz lepiej zdarza mi się że nie gram we wszystkie gry które są na płytach dvd w magazynie cd-action ale powiem że to mój błąd postanawiam poprawę.... lepiej wole kupić cd-action niż kupować oryginalne gry jak za tą cenę to się opłaca i to wcale nie oznacza że nie mam oryginalnych gier Pozdrawiam wszystkich graczy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem:

Zombie Driver ? > Bardzo fajnie, lubię ostatnio budżetówki. Mają to coś co miały gry w złotej erze DOS i Amigi

Hydrophobia? Absolutnie nie dla mnie. Na pewno nigdy nie zagości na moim HDD

Drakenseng? Super! Bardzo się cieszę, 2/3 gry, które chętnie zaliczę i na pewno zakupię ten numer CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko wyrażam swoje niezadowolenie. I w takim razie po co wrzuciłeś tą notkę Egoiści w AR skoro zaraz CDA daje właśnie dubla.

Naprawde czytanie ZE ZROZUMIENIEM sprawia ci taka trudnosc? To zapraszam do ponownej lektury mego poprzedniego ppsta, az do skutku.

I domyśliłem się, że wykupiliście licencję na całą Dragon Edition, ale właśnie mogliście dać tylko "dwójkę" plus dodatek - no chyba, że wam na to licencja nie pozwalała (ale pisałeś kiedyś, że dystrybutor sprzedaje wam licencję i potem go już nie obchodzi ta gra).

Co nie oznacza, ze mozemy sobie np. zmieniac zawartosc tego, na co kupilismy licencje. A nawet gdybysmy mogli, to i tak bysmy nie zmienili. :tongue:

A na te 3-4 GB zamiast jedynki wrzucić właśnie DEMO jakiejś nowości (nic nie pisałem o kolejnym pełniaku). Skoro demo UEFA 2012 jest tylko konsolowe, to może demko Fify Street, Szndicate cyz Jagged Aliance.

Mowil dziad do obrazu, a obraz do niego dalej swoje... :wallbash:

I jak mamy wrocic do kupowania CDA jak daje gry ktore juz mamy...

No tak, "jak CDA bedzie dawalo te gry, ktorych nie mamy ale chcemy miec [czytaj: premiery] to my laskawie je kupimy". Podziekowal. Nie kupuj i nie marudz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie pełnych wersji:

Zombie Driver - w grę grałem i nie wiem, co ludzie w niej widzą. Szaleńcza jazda przez miasto w kierunku wskazanym przez ikonkę (notabene często prowadzacą w ślepą uliczkę) oraz eksterminacja chodzących truposzy (których największe nagromadzenie jest zawsze w miejscach, z których musimy podjąć pasażerów) bawi na krótko. Powtarzalność poziomów szybko zaczyna nużyć. Nawet zdobywanie osiągnięć nie przyciągnęło mnie do tej produkcji. Zamierzałem ją kosztować w małych dawkach, dla odstresowania, jednak po pierwszym podejściu skończyło się na tym, że drugiego już nie było. Moim zdaniem oceny tej gry na niektórych portalach są zdecydowanie zawyżone. Ja dałbym góra 4/10.

Hydrophobia Prophecy - obejrzałem gameplay i zapowiada się ciekawie. Z pewnością wypróbuję.

Drakensang: Dragon Edition - miodnie. Sporo grałem w pierwszą odsłonę serii (zakupioną z CDA) i bawiłem się całkiem nieźle. Teraz będzie okazja poznania prequela z dodatkiem. Myślę, że antologia Drakensang bardzo ucieszy fanów gier RPG. Ja jestem zachwycony, zwłaszcza, że dawno już nie było na płytach gry z tego gatunku :smile: .

Ogólnie zestaw zachęca do zakupu nowego numeru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że jedna część Drakensanga już była wcale mi nie przeszkadza. Cała seria jest świetna, a ja wolę ją mieć pod ręką na jednej płycie niż każdą część osobno.

Nie rozumiem płaczu ludzi, którzy narzekają, że gra się powtórzyła. Wam to różnicy nie robi, bo przecież nie dostajecie 2 razy tego samego pełniaka tylko dostajecie go razem z innymi, a poza tym pomyślcie, że mogą być ludzie, którzy od niedawna kupują CDA i nie mają gry z wcześniejszego numeru, lub ją stracili w jakiś sposób (Co u mnie często się zdarza, więc lubię mieć kilka egzemplarzy dobrych gier do, których chcę wracać).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zombie Driver jest za pięć złotych w Media Markt, przynajmniej kaliskim, od dawna. Kupiłem grę swego czasu i mogę ją pochwalić - godna instalacji (:

I mogę chyba nawet powiedzieć, chociaż wówczas narażę się na obrzucenie [beeep], że to najlepszy pełniak w nowym numerze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierki średnie, no ale myśle że pismo nadrobi zawartością. :) W końcu nie dla gier się kupuje cda. Przynajmniej w moim przypadku. No chyba że gra jest naprawdę przednia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest fajny zestaw! Od Drakensanga nieco sie odbiłem poprzednim razem, ale nie szkodzi; bardzo często nie instaluję gier z CDA nawet gdy mi się podobają, ale sam fakt posiadania jest już bardzo miły :P Z tego wszystkiego najpewniej zagram tylko w zombie drivera (brak czasu na reszte).

Nie przejmujcie się marudami, przesadzają. Jesteście wielcy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I najświeższe wieści z Allegro - CDA 4/10 z Drakensangiem 1 można kupić z przesyłką już za 7.40 (to nawet mniej niż w wyprzedaży) a cały rocznik 2010 za 30 zł! Przy takich cenach powtarzanie gier na coverze jeszcze bardziej nie ma sensu. Na tych paru giga możnaby demo jakiejś nowości dać.

Ja tylko nie rozumiem, co ma wspólnego jedno z drugim? To znaczy: zależność ceny NOWEGO CD-Action w kiosku do ceny egzemplarza używanego z aukcji / z rynku / z bazaru / whatever. Możesz to wytłumaczyć? Zacytowany fragment jest tylko wycinkiem całej wypowiedzi, ale ona składa się z tak dziwnych i niedorzecznych argumentów, że się zastanawiam, czy może ze mną jest coś nie tak.

Piszesz o wersjach demonstracyjnych. Czy ty nie rozumiesz, że ludzie tego nie chcą? Każdy średnio rozgarnięty człowiek, jak będzie chciał, to sobie je ściągnie z Internetu, a serwisy, które je udostępnią, jeszcze będą go po rękach całować, że to zrobił, bo tylko im liczbę odsłon zwiększył w statystykach i pozycjonowanie na Google. Jak tak bardzo lubisz reklamówki, to idźmy za ciosem i ŻĄDAJMY setek megabajtów trailerów w Full HD, bo przecież nie każdy ma dostęp do Internetu...

Ciekawe ze na pelniaki najbardziej placza ci, co sie deklaruja, ze CDA i tak juz nie kupuja. :tongue: Te deklaracje niewatpliwie znaczaco wzmacniaja ich argumentacje "dajcie cos innego, bo inaczej i tak was nie bede kupowal".

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że największe płacze i marudzenia są ze strony ludzi, którzy kupują kilkumiesięczne numery czasopisma, z "undergroundowych punktów sprzedaży", bo stanowczo ZA DROGO SIĘ CENIĄ; czytają w przerwach egzemplarz kolegi (frajer kupił, a my rzucimy okiem, co tam redakcja w tym miesiącu namodziła) lub (o zgrozo) ściągają z torrentów, bo kasy na to szkoda, a korzystać z czyjejś pracy się każdemu NALEŻY.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie pisałem, że rządam nowych gierek??Więcej - nigdy w żadnym swoim poście nie domagałem się nowości/świeżaków na coverze. Dlaczego wciskasz mi w usta coś, czego nigdy nie mówiłem? Ja jestem realistą i oczekuję tego co zwykle dajecie czyli tytułów z EK czy PKK.

Ja cię rozumiem Smuggler, ale ty chyba nie rozumiesz listów od tych "Egoistów". Im właśnie chodzi o to, co zrobiliście w tym nadchodzącym numerze - 3 nowe pełniaki + archiwalny pełniak ze starszego CDA (a nie, że ma on zastąpić nową pozycję). Więc dlaczego ich krytykujesz?

I tak IMHO lepiej by było jakbyście mimo zakupu Dragon Edition (bo domyślam się, że samej dwójki z dodatkiem nie chcieli sprzedać/nie opłacało się) dali pełniak porównywalny z Zombie Driverem (albo nawet dodatek do ZD) a nie dubla który był w CDA ledwo 2 lata temu.

@Wuwu1978

Pisząc w stylu "Egoisty" - a co mnie obchodzi, że inni ściągają sobie demka z sieci? JA tego nie robię (mam tylko 1 MB netu) wiec co mnie obchodzą inni. A poważniej pisząc, nigdy nie ściągałem dem, bo ważniejsze tytuły kiedyś zawsze były w CDA. Jeśli ich nie ma w CDA to albo są niewarte grania, albo zdecydowanie za duże by je ściągać (przy moim małym transferze).

A o Allegro napisałem dlatego, że ogólnie taniej wyjdzie jak pojedynczy czytelnicy kupią tam sobie interesujące ich archiwalne tytuły, niż koszt tłoczenia i zamieszczania tego w nowym CDA (uwzględniając też więcej nie sprzedanych egzemplarzy).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy średnio rozgarnięty człowiek, jak będzie chciał, to sobie je ściągnie z Internetu

Nie do końca. Ja również mam neta 1Mb, oraz limitm, a to już całkowicie skreśla jakiekolwiek większe pobieranie. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie to wcale nie prawda -- żuj gumę i wyluzuj bo taki to stan space conversion... tu drzewo tam kwiatek a tu popiół i węgiel który się żarzy... Kup kilo karkówki i rozpal grill by wyładować swoje konkluzje... I wcale nie prawda mam wszystkie gry oryginalne -- kiedyś jechałem na piratach i to się zmieniło od kilkunastu lat jadę na oryginałach bo to jest moje przymierze i akt czystości rzeki zefiru Pozdrawiam zachowaj spokój bo to wewnętrzna siła harmonii spoko nara
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu nadeszło Comiesięczne Wielkie Marudzenie ?

Raaaanyyy, ale wy macie problemy ludzie. Zamiast cieszyć się, że jest grupa ludzi, którym chce się pisać teksty, załatwiać gry i wydawać pismo DLA WAS za kilka złotych, to wy narzekacie jak zwykle i powodujecie, że Redakcja na serio ma czasami ochotę walnąć to wszystko za taką 'wdzięczność'*. Co z tego, że jakaś gra była dodana wcześniej? Ja mam kilka płyt z tą samą grą i jakoś nie płacze. Życie się wam załamie, jeśli będziecie mieć 2 kopie tej samej gry? Odpuśćcie czasami...

* znaczy się, nie wiem czy tak jest w istocie, ale uważam, że też jesteście ludźmi i obstawiam, że macie takie momenty. Jak nie to przepraszam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy to myślałem, że będzie coś lepszego (co wcale nie znaczy, że jest źle), taka kolej rzeczy, musi być okres gorszy, by potem mógłbyć lepszy (jak dla mnie) Po prostu gry z czasopisma od 3 miesięcy nie są grami, w które chciałem zagrać, toteż narazie pisma nie kupuję...

Generalnie jestem zawsze pozytywnie nastawiony do pełniaków (zaraz po przeciekach) oglądam gameplay'e, czytam recenzje itp., ostatni przeciek mnie zaciekawił, lubie RPG, ale to raczej (dla mnie) jest bardziej MMO niż RPG. Gry mają ze sobą wiele wspólnego, ale MMO po prostu nie trawie. No ale dla niektórych to prawdziwy prezent, cała kolekcja. Mnie pozostaje czekać kolejny miesiąc :)

PS: Po cichu liczyłem na Obliviona albo Assasina (w końcu są w PPK, i Ubisoft Exclusive, a gry z tych serii, są dodawane do czasopisma), ale to myśle kwestia czasu, gry mają już swoje lata :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o Allegro napisałem dlatego, że ogólnie taniej wyjdzie jak pojedynczy czytelnicy kupią tam sobie interesujące ich archiwalne tytuły, niż koszt tłoczenia i zamieszczania tego w nowym CDA (uwzględniając też więcej nie sprzedanych egzemplarzy).

A te dwa dodatki to co, hę? To z torrentów można pobrać, co za problem!

Ja cię rozumiem Smuggler, ale ty chyba nie rozumiesz listów od tych "Egoistów". Im właśnie chodzi o to, co zrobiliście w tym nadchodzącym numerze - 3 nowe pełniaki + archiwalny pełniak ze starszego CDA (a nie, że ma on zastąpić nową pozycję). Więc dlaczego ich krytykujesz?

Nie rozumiem cię zupełnie. W większości numerów dostawałeś zawsze trzy pełniaki. Teraz też dostałeś trzy, a nawet dodatkowo jeden archiwalny. Więc w czym problem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że jakaś gra była dodana wcześniej? Ja mam kilka płyt z tą samą grą i jakoś nie płacze. Życie się wam załamie, jeśli będziecie mieć 2 kopie tej samej gry?

Ja mam Baldur's Gate w 4 kopiach i jestem zadowolony. Powiem więcej: jak latem wyjdzie Baldur's Gate: Enhanced Edition, to będę miał już 5 kopii :trollface: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny zestaw gier, przynajmniej moim zdaniem. Przepadam za Drakensangiem więc dwójka i dodatek to pewniak na moim dysku. Reszte może zainstaluję z ciekawości, ale to nic pewnego (brak czasu i nadchodzące Diablo). Tak czy inaczej, nie jest źle.

A co do forumowych marud i powtarzającej się gry. Mam do was pytanie (retoryczne...) - no i co, że .Drakensang się powtórzył? Czy coś na tym straciliście? Nie! Na DVD są nawet 4 gry, a nie tylko 3 jak ma być w teorii. Ta jedna powtórka (pewnie z powodu "łącznej licencji") nikogo nie zbawi. Wiem, że inni już to pisali, ale nie ma co się denerwować na próżno. Nie macie innych kłopotów? Cieszcie się tym co macie, bo jak tak będziecie marudzić, to za miesiąc dostaniecie Maluch Racer. Właściwie, to mogli dać trzy różne Drakensangi jako trzy różne gry - ciekawe jaka wtedy byłaby wrzawa?

Odnośnie redakcji: mimo, że płyta jest tylko (bardzo fajnym) dodatkiem do czasopisma Wy staracie się zawsze dać na DVD jakieś ciekawe gierki. Miłe zwłaszcza to, że co miesiąc trafiają się gry z innych gatunków:-)

P.S. To NIE wazelina. Serio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te dwa dodatki to co, hę? To z torrentów można pobrać, co za problem!

Gwoli ścisłości: Drakensang: Dragon Edition to są dwie gry i jeden dodatek, a nie jedna gra i dwa dodatki. Konkretnie pełnymi grami są:

Drakensang: The Dark Eye

Drakensang: River of Time (jest to druga część, choć wydarzenia dzieją się przed The Dark Eye)

Drakensang: Phileassons Secret (dodatek do River of Time)

Jak dla mnie zestaw pełnych wersji bardzo smakowity.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denerwują mnie ci ludzi co piszą że był dubel. Jakby była trylogia mass effect ( Może za te pare(naście) lat :)) bez części pierwszej to bylibyście szczęśliwi ? Albo ci co mówią że wolą mieć na jednej płycie, a teraz będą mieć pomieszane. Ludzie to tylko jedna płytka więcej nie zrobi z waszego biurka pobojowiska ! I nawet jeśli dubel, nie podoba się - nie instaluj. Inni może nie mieli numeru z pierwszą częścią i będą szczęśliwi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...