Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 06/2012

Polecane posty

@8azyliszek

o co Ty się tak pieklisz? Napisałem, że cieszę się, że dali znów pierwszego Drakensanga, bo płytę mi gość w serwisie zakosił i tyle :) A pytałeś po co oni to znów dają i odpowiedziałem Ci jak jest IMO - liczy się kasa a ludzi bardziej rzucą się na napis ZŁOTA EDYCJA, DRAGON EDITION czy jakieś tam DIAMENTOWA EDYCJA niż zwykłe tytuły dodatków. Tak samo jest z okładką - musi być przejrzysta oczywiście, ale musi również przyciągać wzrok potencjalnego klienta, bo tak naprawdę najpierw "jesz oczami" a potem dopiero trawisz to co w środku :)

A jak dali Hitmana Trylogię to też taki rumor robiłeś ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam. Już nie róbcie dymu o tę małą powtórkę. Ja się bardzo cieszę z całej trylogii. Przynajmniej będzie w jednym miejscu ;)

Ktoś wyżej zasugerował, że lepiej by było dać jakieś dobre demo zamiast powtarzać tę jedynkę... no nie wiem. Demko można zwlec z netu bez problemu, z grą już tak nie zrobisz, poza tym tu pewnie chodziło o licencję na cały pakiet i tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ten drugi pełniak bedzie spoko. Reszta raczej cienka. Zombie Driver pewnei mi się znudzi a i nie będę grał w rpg gdzie schylenie się po krzak z jagodami może skończyc się tym że ich nei zbiore (sic!) co za głupota!Jakoś w świecie rzeczywistym zawsze jak w lesie schyle się po krz\ak z jagodami to udaje mi się go zebrać, no bo jak taka czynność moze się nie udać?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem baaardzo zadowolony z tych pełniaków. Dawno tak się nie cieszyłem, i dawno nie zdarzyło się tak, że zagram we wszystkie pełniaki. Trafiliście idealnie w mój gust. Oby więcej takich gier :D

@UP - Na serio takie coś jest w tej grze? LOL :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to jestem zadowolony. Zombie Driver oraz Hydrophobia Prophecy pewnie wypróbuję. Drugą grę nawet chciałem kupić na promocji na Steam'ie, ale darowałem i bardzo dobrze. Póki co Drakensang mnie nie interesuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gameplaye rzeczywiście wyglądają obiecująco.

Co do zbierania jagód: w realu możesz się potknąć, wybić zęby i też nie zebrać ;)

Jeszcze raz powtórzę: super zestaw - dla mnie pierwszy od bardzo dawna, gdzie wszystkie trzy gry mi pasują (na dwie się czaiłam w sklepie, trzecia to dobrze zapowiadający się erpeg) i z pewnością je zainstaluję i pogram. W większości przypadków bowiem jeśli znajdę na coverze jedną grę dla mnie, to już się cieszę, często nie ma tam nic dla mnie, albo już to mam, hehe. CD Action i tak kupuję, a gierki są miłym dodatkiem. Dlatego nie rozumiem wszystkich marudzących. Dają za darmo to się bierze i dziękuje - jeśli nie pasi, oddaje się bratu/siostrze/kumplowi, a nie tylko narzeka, jakie to CDA okropne i beznadziejne. Założę się, że gdyby wrzucili Prototype 2, znalazłyby się tłumy oburzonych, że to nie Max Payne 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie przyjaciele jestem za tym zeby

bylo wiecej przygodowek dawanych

na plytach

jak wczesniejsze typu

syberia , return to mistereous island,

vampyre story, the next big thing itp.

wiem ze moga byc odmienne zdania na ten temat

jednak

jestem za tym bo przygodowki

rozwijaja logike, opowiadaja nietuzinkowe historie i

pozwalaja doswiadczyc nowych przygod

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie przyjaciele jestem za tym zeby

bylo wiecej przygodowek dawanych

na plytach

jak wczesniejsze typu

syberia , return to mistereous island,

vampyre story, the next big thing itp.

wiem ze moga byc odmienne zdania na ten temat

jednak

jestem za tym bo przygodowki

rozwijaja logike, opowiadaja nietuzinkowe historie i

pozwalaja doswiadczyc nowych przygod

Ja tam wole ogłupiające strzelanaki i godziny spędzone na ubijaniu smoków

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo jakoś ostatnio FPSów nie ma gier akcji tylko jakieś śmieci :icon_sad:

RPG to według ciebie śmieci? :wink: Ja też nie jestem jakimś fanem RPG, ale to raczej niemożliwe żeby kupili licencje na np. Call of Duty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może nie będzie Call of Duty ale był wyśmienity S.T.A.L.K.E.R. Było także Mass Efect. Do tych co skarżą się na dubel. Paszoł zbierać brukiew :P Ja się ciesze z dubla ( I nie dla tego że płytka z pierwszą częścią mi się zapodziała) A jakby dodali trylogie mass effect bez 1 bo przecież była ? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...