Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 06/2012

Polecane posty

ha, zgadłem głównego pełniaka w przeciekach :D trylogia Drakensang - nieźle, ale nie dla mnie. w tym numerze dużo bardziej mnie cieszy Hydrophobia: Prophecy. Zombie Driver może spróbuję dla rozluźnienia, ale wątpię, bym ją jakoś bardzo polubił. ogółem zestaw całkiem dobry, ale do rewelacji daleko

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zombie Driver PL - nie lubie zombie, ale słyszałam dobre opinie o tej grze więc z chęcią zagram :)

Hydrophobia Prophecy PL - miałam zamiar kupić tą grę, więc jestem bardzo szczęsliwa, jak dla mnie najlepszy pełniak tego numeru ^.^

Drakensang: Dragon Edition PL - jak mi sie znudzi wiedźmin i Mass Effect to może ruszę :P 1 częsc jakos mnie nie wciągnęła

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up a ja własnie jestem za kopiowaniem. Weźmy sytuacje gdy ktos nie ma tego numeru? Wiec sb nie zagra. A tak jak dadzą na inny krazek to chociaż część bd sie cieszyć ze mają tą gre którą kiedyś nie dostali bo nie mogli kupić CDA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee Moim zdaniem przesadzacie z tymi zachwytami. No przecież pierwsza część już była w CDA 4/10. Dlaczego redakcja nie dała tylko River of Time i Phileasson's Secret

Bo sam napis Drakensang: Dragon Edition PL wygląda lepiej na okładce niż Drakensang: River of Time + Phileasson's Secret. Sam napis coś tam EDITION skusi więcej osób do kupna niż wymienienie dwóch tytułów. Marketing panie, marketing ;)

A po za tym niektórzy nie mają numeru 176 lub im gość w serwisie zakosił cover :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku miesięcy cda nie kupowałem bo pełniaki według mnie były za słabe. Już myślałem że poziom pisma spada, aż tu nagle pojawił się główny pełniak przyszłego numeru i od razu wylał mi miód na serce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...Drakensang: Dragon Edition PL, no przynajmniej, jak daliście w numerze 04/10 wersję "Drakensang: The Dark Eye" to mi się spodobała ta gra, chociaż jeszcze ją nie przeszedłem, bo utkwiłem tam gdzie skończyłem :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee Moim zdaniem przesadzacie z tymi zachwytami. No przecież pierwsza część już była w CDA 4/10. Dlaczego redakcja nie dała tylko River of Time i Phileasson's Secret a na reszcie miejsca jakieś demko (choćby tej UEFY 2012). Przecież to kłóci się z tym co pisze Smuggler w AR 5/12 o Egoistach. Naprawdę fajny RPG ale jestem stanowczo przeciw dublowaniu na coverze gier które już były.

Tak trudno zrozumieć, że CDA nie kupiło licencji na każdą z tych gier osobno? Mieli możliwość zakupu licencji na zestaw trzech gier, więc trzy gry dają. Kurde, to chyba logiczne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki kompletnie nie dla mnie, bo na duże RPG'i czasu brak. Poza tym mały dubel. Ale w sumie ta kompletna edycja stanowi całkiem ciekawe danie. Mimo że to chyba najsłabszy numer pod względem coverów w tym roku, ale wszystkiego mieć nie można.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja własnie jestem za kopiowaniem. Weźmy sytuacje gdy ktos nie ma tego numeru? Wiec sb nie zagra. A tak jak dadzą na inny krazek to chociaż część bd sie cieszyć ze mają tą gre którą kiedyś nie dostali bo nie mogli kupić CDA

:wallbash::wallbash::angry: (to samo do posta daweNWN)

Czytajcie sobie za Smugglerem "Czasem zastanawiam się nad poziomem egoizmu niektórych ludzi. Bo ich zdaniem prościej "uszczęśliwić" kilkadziesiąt tysięcy stałych czytelników CDA powtórzonym tytułem (co pewnie nie przełożyłoby się na ich zadowolenie i tym samym poziom sprzedaży CDA) niż po prostu zadać sobie odrobinkę trudu i poszukać np. archiwalnego numeru CDA z tą grą na Allegro. [ja tak kupiłem niedawno CDA 11/11 - dop 8azyliszek] Grunt, żeby ONI dostali to czego chcą, i to bez żadnego wysiłku. ludzie, kurczę, nie myślcie TYLKO o sobie... chociaż czasem."

Podpisuję się pod tymi słowami wszystkimi moimi kończynami i popieram w 120%. Tylko, że zaraz numer później redakcja wywija taki numer i powtarza część pierwszą Drakensanga. I jak tu się nie wkurzać albo wierzyć w to co pisze redakcja w swoim piśmie?? CDA schodzi na psy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak trzymać! Drakensang Dragon Edition! Z-a-r-ą-b-i-ś-c-i-e!! Co prawda śledząc przecieki modliłem się byle nie dali coś w stylu civilization czy far cry 2 i tym bardziej się cieszę z głównego pełniaka, bo to jedna z najlepszych cRPG. CDA WIELKIE DZIĘKI !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała saga Drakensang - świetna sprawa. Na wakacje się do tego przymierzam (jak i do tysiąca innych tytułów :/ ). Oby mnie te kulawe animacje nie rozbiły już na starcie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze:D specjalnie kiedyś kupiel same plyty CDA żeby mieć Grę Darkensang :D

a Teraz tutaj "Trylogia" Ja jak zwykle jestem zadowolony :)

RPG bedzie, bedzie cool, a dwóch pozostałych tytułów, musze "zasmakować" bo nigdy nie slyszalem o nich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nadworny kronikarz CDA 8azyliszek - Rzecz w tym, że w tym numerze pełniakiem nie będzie Drakensang: The Dark Eye PL, a Drakensang: Dragon Edition PL. Wydaje mi się, że różnica pod względem starań o licencje jest w tym przypadku znaczna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Denerwują mnie duble, zwłaszcza, że kiedyś SMG nieco wyśmiewał "czyszczenie magazynów" u konkurencji. I to mógłbym zrozumieć. Ale jak widzę słuszny, rozsądny tekst w jednym CDA a zaraz potem redakcja robi ruch całkowicie sprzeczny z poprzednim txtem to się wkurzam. Ja mam prawo tak zareagować. Inni niech myślą co chcą.

I najświeższe wieści z Allegro - CDA 4/10 z Drakensangiem 1 można kupić z przesyłką już za 7.40 (to nawet mniej niż w wyprzedaży) a cały rocznik 2010 za 30 zł! Przy takich cenach powtarzanie gier na coverze jeszcze bardziej nie ma sensu. Na tych paru giga możnaby demo jakiejś nowości dać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę straciłem cierpliwość do pełnokrwistych RPG-ów. Zabrzmi to jak herezja w uszach hadrkorów, ale uwierzcie - trochę gier fabularnych już zaliczyłem. Nauczyłem się za to doceniać denerwujące mnie wcześniej gry liniowe, action-RPG itp. Więc gra jakby nie dla mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...