Skocz do zawartości
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 06/2012

Polecane posty

Hmm ludzie drodzy pamiętacie jak było z Supreme Comander'em (tzn. w jednym numerze podstawowa wersja a w następnym dodatek) Ja myślę, że ostatnią pełną wersją będzie dodatek do Dawn of War II, który był dodany tydzień temu. Zrobili tak z Supreme Comander'em to czemu teraz mieli by tak nie zrobić? Cóż jeśli moja teoria się zgadza to ostatni pełniak to dodatek do Dawn of War II: Chaos Rising. Czy moja teoria się zgadza cóż, zobaczymy ^^

Ale wtedy dodatek nie był jako główne danie. Ba... był odnotowany jako trzeci, najsłabszy pełniak. Poza tym redakcja nie jest głupia - nie dadzą w dwóch numerach z rzędu jako główne danie niemal identycznej gry.

Ja obstawiam HAWX. Nie dość, że jest w PKK, to dodatkowo niezwykle często pojawiał się ostatnio za granicą. Moim zdaniem jest to najbardziej prawdopodobna gra na główne danie w tym miesiącu, a jak nie teraz, to za miesiąc ;]

Edytowano przez Camizi

Jak do teraz gierki bardzo mi odpowiadają. Teraz pora na moje pytanie. Czy jest teoretyczna możliwość pojawienia się na coverze Anno?

A co myślicie o Heroesach 3? Jest możliwe, że dadzą kiedyś? (W kontekście prawnym oczywiście. Teraz prawa do gry posiada Ubisoft?)

Torchlight II wychodzi tuż po (a nie przed) Diabolo numer 3.

Masz rację, teraz sprawdziłam i rzeczywiście. W błąd wprowadził mnie jeden sklep, w którym twierdzą, że T2 wysyłają 11 maja. No cóż...

A skoro na Darkspore szans nie ma (muszę obadać o co chodzi z tym, że gry od EA nie wejdą do CDA), to jeszcze czaję się na pierwszego Risena ;))

@Up

Nie licytujcie się co ma dać CDA, bo ja uważam, że trzeba dawać to co na ich stać. A pytania czy da cie to czy tam to nic nie dają :)

@asmen

Niestety zawiedziesz się bo Black & White jest od EA a jak już nie raz pisałem - oni licencji w CDA nie dadzą. Mniej więcej o której przecieki?

@DOWN

Dzięki wielkie.

Edytowano przez wskrzeszacz

Ja bym chciał jakiegoś fpsa albo rpga, główny pełniak będzie wypasiony bo 3 i 2 są niezłe ale na chwile.

Którzy producenci poza EA nie sprzedają swoich gier czasopismom? Głównie pytam o Ubisoft i Heroes 3?

Mogliby dać GTA V. Ja w ogóle nie rozumiem, czemu tego nie dadzą, przecież to taki prestiżowy magazyn dla graczy, sławny na cały świat, to wystarczy, że taki Smuggler pójdzie do Rockstara, krzywo na nich popatrzy i od razu będzie GTA V na coverze. To jakaś żenada z tymi grami, to czasopismo, w którym każdy redaktor zarabia minimum 15 tysięcy złotych tygodniowo, do tego dostaje 10 komputerów miesięcznie i 5 ajfonów, tylko my, plebs, dostajemy co miesiąc jakieś symulatory farmy i wnerwionego działkowicza :( Nawołuję, dodajcie GTA V albo nigdy nie kupuę waszego magazynu! Do tego moglibyście dorzucić gratis do każdego numeru jakąś nową karte graficzną, ewentualnie jakiś smartfon!

Skoro koncert życzeń w tym temacie, to czemu nie?:D

@up

Racja. Ja dzisiaj nie myślę. Sam mam Dzikie hordy nawet z CDA:P To czekam teraz tylko na legendę serii i można spokojnie umrzeć.

Jest duża szansa, że będzie Assasin's Creed, czy Oblivion może nawet obie gry pojawią się w CDA w tym roku. No, bo że się pojawią w końcu nikt nie wątpi. Poczekamy, zobaczymy...

W Black & White sama bym pograła, ale najpierw musieliby to zremasterować, żeby śmigało na dzisiejszych systemach (z SS2 namęczyłam się, żeby uruchomić na siódemce). Może na GOGu się kiedyś pojawi - to by już wystarczyło ;)

A co myślicie o Heroesach 3?

Złota edycja była już dosyć dawno w Playu.

Dwa pierwsze pełniaki fajne, nie ma co narzekać. Jeden odstresowywacz i gra, której normalnie by się nie kupiło, ale na pełniaka się świetnie nadaje.

A na co nam wiernym czytelnikom pełniaki?

@Redakcja zapewne dacie Singularity bo kupiłem ostatnio co nie?

Edytowano przez Crunchips

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.