Jump to content
Siboth

Battlefield 3 - Kupno Back to Karkand

Recommended Posts

Patrząc na cenę na pewno, bo taki empik i gram.pl oferuje dodatek za 50zł. Z drugiej strony zawsze negatywnie podchodziłem do takich aukcji gdzie łatwo nabić w butelkę "fałszywym" kodem :/ Chodzi o to, że dany tobie może być już wykorzystany, zbanowany na serwerach za cheatowanie bądź coś w tym rodzaju. W takim wypadku warto wybadać sprzedawcę, poczytać opinię innych przed zakupem.

Ale to jest tak, że banują klucze jeśli są używane poza terytorium kraju w którym miały być używane.

Oczywiście najpierw muszą cię wykryć. Niekiedy zajmuje to tydzień w innym zaś przypadku po roku klucz nadal działa.

Ja jednak wolę kupić drożej i mieć pewność, że zawsze będę miał grę na koncie. Wybieraj jednak sam.

Możesz też poczekąc kiedy będzie przecena na Originie - raz już dodatek był przeceniony na 25 zł.

Ale to jest tak, że banują klucze jeśli są używane poza terytorium kraju w którym miały być używane.

Oczywiście najpierw muszą cię wykryć. Niekiedy zajmuje to tydzień w innym zaś przypadku po roku klucz nadal działa.

Ja jednak wolę kupić drożej i mieć pewność, że zawsze będę miał grę na koncie. Wybieraj jednak sam.

Brednie. Gram na rosyjskim kluczu od stycznia i nie dostałem jeszcze żadnego bana (raz mnie wykopali z niemieckiego serwera, ale to był jakiś serwer dla nacjonalistów xD). Sam osobiście pisałem w sprawie rosyjskiego klucza do pomocy EA:

Witam.

Zakupiłem w sklepie [Lubie Placki] klucz do rosyjskiej wersji gry Battlefield 3. Niestety okazało się, że nie dość, że nie da się zmienić w tej wersji języka, to można za to zostać zbanowanym. W tym wypadku chciałbym ponownie kupić grę, ale na platformie Origin, żeby mieć pewność, że moje konto nie zostanie zagrożone i będę mógł grać w wersję angielską (lub ewentualnie polską). Czy w tym celu wystarczy, że kupie grę od razu, czy muszę w tym celu usunąć najpierw jakimś sposobem z Origin wersję rosyjską?

Z góry serdecznie dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

I otrzymałem następującą odpowiedź:

Witam serdecznie,

Dziękuję za kontakt z Centrum Pomocy Electronic Arts.

Jeśli gra pochodzi z legalnego źródła, gra ani konto Origin nie zostanie zablokowana w żaden sposób. W przypadku zakupu ponownej wersji, doradzamy stworzenie nowego konta EA / Origin a następnie dokonania zakupu.

W przypadku dodatkowych pytań proszę o ponowny kontakt.

Pozdrawiam,

Mirosław

EA Centrum Pomocy

Jeżeli chodzi o problem ze zmianą języka to jakoś się z nią uporałem. Wystarczyło tylko pogrzebać w rejestrze i podmienić kilka plików, które są aktualizowane po każdym patchu. Wystarczy tylko wiedzieć gdzie ich szukać.

Edited by Amasuke

Nie brednie tylko jak na razie masz fuksa. Tyle.

Nawet na forum EA/Battlefield jest temat, że w 100% pewne klucze są tylko na originie, Steamie i gdzieś jeszcze. Poszukam, wkleję i napisze adres gdzie masz wysłac piwo w ramach przerosin za błąd ^^.

Nie brednie tylko jak na razie masz fuksa.

Fuksa? Gdyby to nie było dopuszczalne to gdybym napisał do EA mając rosyjski klucz to bym z miejsca dostał bana. Tak się jednak nie stało i dalej na tym kluczu może gram. Całkiem możliwe, że w przypadku innych gier EA jest inaczej.

Zresztą nawet na oficjalnym forum BF3 pisałem, że mam rosyjski klucz i jakoś ani ja, ani inne osoby, które się z tym nie kryją bana nie dostały.