Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Johny131

Poruszające się i pojawiające w określonym warunku divy.

Polecane posty

Witam,

wpadłem na bardzo fajny koncept strony. Tło to bańki mydlana, w gifie, bardzo ładnie sobie latające. Chciałbym dodać (jako divy-kółka) duże bańki, w które użytkownik będzie klikał (odnośniki do tekstów). No i tu moje pytanie: czy istnieje taka możliwość? W miarę możliwości najlepiej jakimś skryptem. (;

I jeszcze fajnie byłoby (co jest już kompletną abstrakcją), żeby po przeczytaniu całej wartości merytorycznej (wyklikaniu wszystki baniek) pojawiła się jeszcze jedna z podziękowaniami i bibliografią.

Jak myślicie, coś z tego da się stworzyć? Może inaczej: dać się da. Ale czy bez wiedzy programisty-profesora, kopiując skrawek kodu, dam radę osiągnąć taki efekt?

Dzięki z góry i pozdrawiam. (;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, to niezbyt widze ten pomysł na "wybańkowanie" tekstu, no ale nic, nie ja tu jestem kreatywny ;)

Taki projekt wygląda na mocno animowany, więc prawdopodobnie będzie nie problematyczny w pisaniu, z drugiej strony, jest HTML5 i imo jeśli coś ma dać rade, to właśnie to.

dodam, że nie jestem wielkim znawcą jeśli chodzi o tworzenie stronek, więc moge sie mylić.

A kopiując skrawki kodu to generalnie nie za wiele sie zrobi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...