Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Akozan

komputerologia.pl

Polecane posty

Jakiś czas temu założyłem stronę komputerologia.pl Po miesiącu o niej zapomniałem :P i tak mnie więcej przez 4/5 miesięcy nic nie robiłem. Ale jakoś w grudniu przypomniała mi się i próbowałem ją reanimować, tzn. przefarbowałem szablon, zmieniłem ilość miejsca zajmowanego przez zdjęcia i arkusze stylów oraz dodałem reklamy od adtaily.pl Ale problem leży w tym, że 22 lub 24 dnia tego miesiąca kończy się ważność naszej domeny i serweru. Domenę zakładał kolega, który wybrał ofertę (jak na tą szybkość i miejsce na serwerze) dość tanią ale już cena przedłużenia ważności oscyluje w okolicach 100 lub 110 złotych.

Znacie jakieś tanie oferty firm do których mógłbym przenieść domenę (obowiązkowo nie może być reklam)? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim zaczniesz prosić o kliknięcia w reklamy poczytaj sobie regulamin usługi, który akceptowałeś przy rejestracji. :)

Jeżeli domena jest .pl to jej przedłużenie będzie kosztować w granicach 60zł-100zł, taniej jest nieco z domenami światowymi, takimi jak .net. Tani serwer masz na chmurce, do nich możesz też przenieść domenę .pl i utrzymywać za 65zł rocznie. Tutaj masz cenniki serwerów www na chmurce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...