Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

preszka

Telefon od Orange.

Polecane posty

Witam. Kończy mi się kolejna umowa tym razem na firmę 65zł. No i teraz jestem w kropce. Oczywiście przedłużam umowę ale chciałbym wybrać najbardziej korzystnego do 100zł (takiego którego będę mógł sprzedać i mieć najwięcej z niego kasy na inny telefon :) ) A oto lista:

HTC 7 Mozart (wiadomo chyba że mało)

Nokia Lumia 710

Nokia Lumia 800 (najbardziej opłacalna z tych wszystkich ale zastanawiam się czy jej nie zatrzymać po testujemy w jakimś salonie markecie zobaczymy)

Nokia N8

Sony (Ericsson) Live

Sony (Ericsson) XPERIA NEO V

Z telefoniku chciałbym uzyskać co najmniej 1200 zł. A może któryś z was jest zainteresowany kupnem?? Chętnie sprzedam i kupie na Allegro .

No i teraz przechodzimy do kupna jaki do 1200 zł ( wszystkie systemy )

iPhone 4

Samsung Galaxy S2 ( Miałem i oddałem bratu . Bez rewelacji jak dla mnie bo był za duży.)

Jakiś Sony lub HTC

Piście czekam z niecierpliwością!!!! :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze sprzedaży żadnego z wymienionych przez ciebie urządzeń nie otrzymasz 1200 zł, Najwięcej możesz zgarnąć za Nokie Lumia 800, gdyż jest nowa. Niestety problemem jest "napalenie" się większości ludzi na Androida co skutkuje niską sprzedażą urządzeń opartych o WP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HTC 7 Mozart (wiadomo chyba że mało)

Nokia Lumia 710

Nokia Lumia 800 (najbardziej opłacalna z tych wszystkich ale zastanawiam się czy jej nie zatrzymać po testujemy w jakimś salonie markecie zobaczymy)

Nokia N8

Sony (Ericsson) Live

Sony (Ericsson) XPERIA NEO V

Miałem na myśli, że żadnego z powyższych telefonów nie sprzedasz za 1200 zł, a tak naprawdę nawet za 1000 zł.

Lumia 800 nie ma wcale tak wielu wad. Bardzo komfortowo się jej używa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...