Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ins3jn

Disconnecty w Netii

Polecane posty

odkad mam netie a jest to juz pare lat caly czas mam problem z netem i rozlaczaniem od miesiaca mam ruter ten netia spot i nic sie niezmienilo o co chodzi? dodam ze jest to bardzo czeste i denerwujace podczas np grania. jak ktos dzwoni tez diskonekt. to wina kabli? gniazda? telefonu? cos z moze z firewalem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz ten problem od paru lat to nie rozumiem czemu jeszcze nie skontaktowałeś się z pomocą techniczną Netii? Skoro dostałeś nowy router a problem nie ustał w takim razie wina jest przed routerem, czyli problem z "ich strony". Sprawdź w statystykach ADSL routera czy nie ma żadnych błędów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze jest to popularny problem w netii... dzwonie caly czas jak niepotrafie cos tam;] albo jak jest awaria i mowia mi jest awaria... ale te diskonekty to porazka myslalem nad zmiana operatora ale mam nowa umowa na 2 lata wiec cos musze z tym zrobic chyba ze nic sie nieda z tym zrobic? wczesniej jak mialem modem zauwazylem ze jak pewnego firawala mialem zainstalowanego to niebieskie ekrany sie pojawialy a teraz to niewiem, jak ktos ma podobny problem i sobie z tym poradzil niech podzieli sie rada :smile:

Sprawdź w statystykach ADSL routera czy nie ma żadnych błędów.

niezabardzo wiem gdzie to sprawdzic?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzuć jakimiś screenem chociaż to coś znajdziemy.

nieogarniam tego niewiem gdzie sa ustawienia;]

Jeśli wtedy bedzie dobrze to bedzie problem z microfiltrem lub splitterem.

Możliwe że tam jest problem, też tak miałem. :)

wlasnie to sie pokazuje przy diskonekcie ze cos w tym kierunku tylko ze to wymienilem a diskonekty nadal sa a ty jak sobie z tym poradziles bez tego microfiltra i splitera masz podlaczone?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...