Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CTRL85

Zgrywanie piosenek z płyty na dysk

Polecane posty

Wszystko sobie zgrałem - Audiograbber świetnie sobie poradził.

Problem w tym, że chcę pobrać informacje o piosenkach, ale WMP nie ma tej płyty w bazie (chodzi o "Hunter XXV lat później") czy jest możliwość szybkiego ustawienia tytułu takiego samego jak nazwa pliku - resztę informacji, jak wykonawcy mam zrobione "hurtem", ale tytuł jest inny dla każdego utworu i nie da się tak zrobić...

Druga sprawa - chciałbym trochę pogorszyć jakość - pliki mają 192-320KBS i są duże (nawet 18MB), a chciałbym przegrać muzykę na telefon, gdzie karta 4gb jest dość zapełniona i nie chcą mi się zmieścić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dBpoweramp Reference R14 $38

Chyba nie taki darmowy skoro kosztuje 38$ :P

EDIT:

Dobra znalazłem 21 dniowego traiala. Programik świetny - szkoda że nie freeware, bo naprawdę by się mi przydał. :(

Bardzo szybko się z tym uporał - obłsuguje wiele rdzeni, więc poszło to naprawdę szybko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam program jest darmowy (przynajmniej do wersji 11 - jedynie niektóre jego składniki są płatne, podawany jest jako wersja shareware chyba, z racji, że te płatne skłądniki są razem z programem). Jak miałeś inną, niż opisana, sytuację, to podaj link do strony z której ściągałeś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...