Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Masanohashi

Rozwiązany: Słuchawki ~50-70 zł

Polecane posty

Witam!

Zepsuły mi się słuchawki (SoundMagic PL11) i muszę sobie kupić nowe. Czy jest coś w miarę podobnego jakościowego w trochę niższej cenie, czy też najlepiej będzie mi kupić PL11? Proszę o pomoc w kwestii doboru słuchawek, budżet to około 70 złotych.

Muzyka, której słucham: KLIK

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że ciężko będzie dostać coś podobnego jakościowo w niższej cenie. Swego czasu były dostępne w sprzedaży Brainwavz Alpha, teraz już ich nie ma, bodajże fabryka nie wyrabia z produkcją ze względu na ogromne zainteresowanie. I to od dobrych paru miesięcy ciężko je dostać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te słuchawki Brainwavz Alpha są ponoć dostępne w MP3Store, więc ewentualnie mógłbym je kupić. Czy będą lepszym zakupem od PL11?

Jeśli chciałbym trochę obciąć koszty, tak do ~50 zł, jakość słuchawek będzie dużo niższa? PL11 wytrzymały przy mnie rok, a i 2/3 razy były na gwarancji (1 rok jest tylko, prawda?).

EDIT: Brainwavz Alpha są dostępne w terminei od 1 do 40 dni... Poza tym - potrzebuję słuchawek dobrze wyciszających otoczenie. Wrocław niestety nie jest zbyt cichym miastem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shader - przecież autor szuka dokanałówek, a nie nausznych. Poza tym Fatal1ty to bardzo słabe słuchawki.

@ autor - skoro zależy ci na izolacji to Alphy odpadają, są pod tym względem słabe. Szczerze mówiąc nie widzę innej alternatywy dla PL-11, gdyż taniej masz już tylko zauważalnie słabsze słuchawki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...