Jump to content
Masanohashi

Rozwiązany: Słuchawki ~50-70 zł

Recommended Posts

Witam!

Zepsuły mi się słuchawki (SoundMagic PL11) i muszę sobie kupić nowe. Czy jest coś w miarę podobnego jakościowego w trochę niższej cenie, czy też najlepiej będzie mi kupić PL11? Proszę o pomoc w kwestii doboru słuchawek, budżet to około 70 złotych.

Muzyka, której słucham: KLIK

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Obawiam się, że ciężko będzie dostać coś podobnego jakościowo w niższej cenie. Swego czasu były dostępne w sprzedaży Brainwavz Alpha, teraz już ich nie ma, bodajże fabryka nie wyrabia z produkcją ze względu na ogromne zainteresowanie. I to od dobrych paru miesięcy ciężko je dostać.

Link to comment
Share on other sites

Te słuchawki Brainwavz Alpha są ponoć dostępne w MP3Store, więc ewentualnie mógłbym je kupić. Czy będą lepszym zakupem od PL11?

Jeśli chciałbym trochę obciąć koszty, tak do ~50 zł, jakość słuchawek będzie dużo niższa? PL11 wytrzymały przy mnie rok, a i 2/3 razy były na gwarancji (1 rok jest tylko, prawda?).

EDIT: Brainwavz Alpha są dostępne w terminei od 1 do 40 dni... Poza tym - potrzebuję słuchawek dobrze wyciszających otoczenie. Wrocław niestety nie jest zbyt cichym miastem...

Edited by Masanohashi
Link to comment
Share on other sites

Shader - przecież autor szuka dokanałówek, a nie nausznych. Poza tym Fatal1ty to bardzo słabe słuchawki.

@ autor - skoro zależy ci na izolacji to Alphy odpadają, są pod tym względem słabe. Szczerze mówiąc nie widzę innej alternatywy dla PL-11, gdyż taniej masz już tylko zauważalnie słabsze słuchawki.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...