Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

losiek_bp

Intel i5 2300 + Gigabyte Radeon HD6850 OC - dobry wybór?

Polecane posty

Witam, zastanawiam się na zainwestowaniem w ten procesor i karte graficzną. Nie będę ukrywał, że interesuje mnie sensowna wydajność w grach. Czy takie połączenie pozwoli mi na w pełni komfortową grę w tytuły takie jak Wiedźmin 2, Saints Row The Third, Batman Arkham City, Battlefield 3?

Dodatkowo, jeśli można, zaproponowalibyście jakieś klawiatury, max do 100 zł, które będą się spełniały w grach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie cytuj poprzedzającego posta w całości. ~y

płyta główna to Gigabyte Ga-B75-D3v...

kwestia zasilacza pozostaje otwarta, wstępnie miałem brać Modecom Feel, ale raz że mi odradzono a dwa że sam się o tym przekonałem czytając różne tematy.

Czy byłbyś w stanie polecić jakiś sensowny (i bezpieczny) zasilacz do około 200 zł?

i drugie pytanie czy przy takim zestawie można bezpiecznie nastawiać się na najwyższe ustawienia w grach i pełen komfort rozgrywki, czy raczej lepiej być przygotowanym na redukowanie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to znaczy ja sobie wyznaczyłem limit maksymalnie do 100 zł, chodzi o to, że kompletnie nie znam się na klawiaturach, bo do tej pory jechałem na laptopie. A z tego co mi się wydaje chyba ma znaczenie to jak wciskają się klawisze, czy są płytkie tak jak w laptopach czy "bardziej wystające" (nie wiem jak to określić ;) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...