Jump to content
losiek_bp

Intel i5 2300 + Gigabyte Radeon HD6850 OC - dobry wybór?

Recommended Posts

Witam, zastanawiam się na zainwestowaniem w ten procesor i karte graficzną. Nie będę ukrywał, że interesuje mnie sensowna wydajność w grach. Czy takie połączenie pozwoli mi na w pełni komfortową grę w tytuły takie jak Wiedźmin 2, Saints Row The Third, Batman Arkham City, Battlefield 3?

Dodatkowo, jeśli można, zaproponowalibyście jakieś klawiatury, max do 100 zł, które będą się spełniały w grach?

Edited by losiek_bp

Nie cytuj poprzedzającego posta w całości. ~y

płyta główna to Gigabyte Ga-B75-D3v...

kwestia zasilacza pozostaje otwarta, wstępnie miałem brać Modecom Feel, ale raz że mi odradzono a dwa że sam się o tym przekonałem czytając różne tematy.

Czy byłbyś w stanie polecić jakiś sensowny (i bezpieczny) zasilacz do około 200 zł?

i drugie pytanie czy przy takim zestawie można bezpiecznie nastawiać się na najwyższe ustawienia w grach i pełen komfort rozgrywki, czy raczej lepiej być przygotowanym na redukowanie?

Nie wiem jak ma się ten procek do Phenoma II x6 1100T, ale chyba będzie lepszy niż phenom. We wszystkie wymienione gry pograsz na ultra w full hd ( wiesiek 2 bez ubersamplingu), w bf3 też ale ultra i fhd tylko w singlu, na multi może być ciężej.

rozumiem, czyli raczej na przestrzeni roku raczej nie powinienem się martwić z takim zestawem, że jakaś nowa gra nie będzie działała przyzwoicie? :)

a czy byłbyś w stanie polecić jakąś sensowną klawiaturę do 100 zł, która sprawdzałaby się przy grach?

to znaczy ja sobie wyznaczyłem limit maksymalnie do 100 zł, chodzi o to, że kompletnie nie znam się na klawiaturach, bo do tej pory jechałem na laptopie. A z tego co mi się wydaje chyba ma znaczenie to jak wciskają się klawisze, czy są płytkie tak jak w laptopach czy "bardziej wystające" (nie wiem jak to określić ;) )

Jeśli chodzi o wytrzymanie, to moja już trzyma 2 lata i jakoś dobrze jest. A zawsze w 100zł możesz kupić 5 klawiatur za 20zł.. więc. A to jakie są przyciski nic w grach nie zmienia. Jak się przyzwyczaisz do danego sprzętu to będzie gites.