Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

patkun789

Sprzedaż starych gier z CDA w kiosku

Polecane posty

Witam wszystkich otóż ostatnio gdy kupowałem CDA w kiosku dostrzegłem gry z poprzednich numerów. Zapamiętałem niestety tylko jeden tytuł był to mass effect. Cena jednej płyty wynosiła 8 zł !!!! A i było też drugie pudełko na którym było napisane mass effect cz.2 z tego wynika że aby zainstalować gre potrzebny był drugi nośnik DVD który kosztował kolejne 8 zł!!!!! Oczywiście gazety do gier nie było nie wiem ile kosztował w tedy CDA ale 16 zł za dwa DVD bez gazety to troche dużo. I chciałem się dowiedzieć czy to legalne. Dodatkowo nie wiadomo w jakim stanie były płyty !

Sorka za błędy

Pozdro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Więc na jakiej zasadzie działa zakupywanie CDA do kiosków? Bo pewnie w tych mniejszych punktach sprzedaży kiosk może działać na tej samej zasadzie co osoba prywatna, czyli kupować kilka egzemplarzy w dajmy na to hurtowni. Tym samym właściciel ma prawo odsprzedać płytę nie jako firma, a jako osoba?

Choć jest to może temat na inną dyskusje w innym miejscu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale to nie miejsce na takie dysputy. Raz, że to offtop, dwa - nie jestem przedsiębiorcą z własnym punktem handlowym (ergo, nie wiem i nie specjalnie mnie to interesuje).

Właściwie, to nawet nie wiem, dlaczego pozwoliłem na istnienie tego topicu. Takie pytania, związane z CD-A, to już imo powinny trafiać do działu poświęconemu temu pismu. Dlatego topic zamykam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...