Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LoRdZiOxD

Games For Windows Live - jak zainstalować?

Polecane posty

Po pierwsze - nie wysyłajcie mi linków do Google'a czy innych tematów. Sam szukałem od 4 dni po 6 godzin dziennie i nic nie pomogło.

Mam Windows Vista x64 SP1 (SP 2 jakimś cudem nie chce się zainstalować, choć pobierany z oficjalnej strony Microsoftu i na pewno na x64, ale i tak występuje jakiś błąd, którego oczywiście mi nie przedstawią). Instalowałem GFWL Marketplace, jak kazali, ale potrzebuję do zainstalowania Asystenta rejestracji bla bla bla... Instaluję go, ale za każdym razem jest "Instalacja została ukończona przedwcześnie z powodu błędu (też mi nie powiedzą jaki, a co!) i system nie został zmodyfikowany".

Czytam na forach, że trzeba mieć zainstalowanego Windows Update Agent. Instaluję, udało się, znowu Asystenta próbuję, nie działa...

Serio, nie wiem co robić, a na Warhammer'a 40k Dawn od War 2 czekałem dość długo, a teraz nawet nie mogę w niego zagrać. Pozdrawiam

LoRdZiOxD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nic nie zmieniałem, a nawet jeszcze przed chwilą sprawdziłem, czy jest włączone. Jest na automatycznym, więc raczej ok. Co ciekawe, chociaż tego agenta zainstalowałem, to i tak nie pokazuje mi się on na liście wszystkich systemowych programów. Zaiste zadziwia mnie ta Vista...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...