Jump to content
Chrupek753

Rozwiązany: Sensowna mysz do 100zł

Recommended Posts

Chciałbym żebyście doradzili mi jakiegoś gryzonia ponieważ to już chyba ósmy którego wymieniam. Zawsze miałem problemy z odmawiającym posłuszeństwa LPM i tak jest i tym razem. Dlatego postanowiłem nie słuchać naciągaczy z mojego sklepu i poprosić o rade was :)

Do 100 zł to A4tech X748 3200DPI.

Jeśli ta myszka jest tak dobra jak niektórzy piszą to biorę bez niczego. Denerwuje mnie jak podczas zaznaczania drobnych punktów w PhotoShopie albo podczas "zabawy" z 3dsmax kursor ciągle mi lata od góry do dołu albo na boki.

PS. Ewentualnie mógłbym dołożyć te 30-40 zł (tylko tyle bo ostatnio i5 uszczuplił mi trochę budżet).

Edited by Chrupek753

Ja bym się na tą mysz tak nie napalał, bo raz producent wypuścił teraz gorszą wersję tej myszy, a sprzedawcy jedno piszą, a drugie sprzedają, a dwa to posiadam tę mysz od listopada 2010 i już rolka mi zaczyna wariować.

IHMO Warto dopłacić do Prestigio PMSG1, ponieważ to pewny model z dobrym sensorem i jakością wykonania na przyzwoitym poziomie.

Edited by BladyPiter

Ja bym się na tą mysz tak nie napalał, bo raz producent wypuścił teraz gorszą wersję tej myszy, a sprzedawcy jedno piszą, a drugie sprzedają, a dwa to posiadam tę mysz od listopada 2010 i już rolka mi zaczyna wariować.

U mnie rolka zaczęła świrować po miesiącu, a poza tym nie napalam się tylko głośno myślę no i mam dość tej której aktualnie używam bo to totalna tandeta.

PS. Z tego co widzę dałeś link do gorszej wersji tej mysz :rolleyes:

Ed. Ktoś mnie ubiegł.

IHMO Warto dopłacić do Prestigio PMSG1,

Tylko, że u mnie w sklepie to jakieś 30 będę musiał jeszcze do niej dodatkowo dołożyć.

Edited by Chrupek753

Po weekendzie wpadnę do sklepu i podpytam jak z dostępnością no i jak z cenami u nich, jak miałbym dopłacić u nich 20% więcej niż w sklepie internetowym to wolę poczekać i zapłacić za przesyłkę. Dzięki wielkie na pewno na na którąś się zdecyduję.

Kupiłem Prestigio i nawet tańsza niż w sklepie internetowym :laugh: Reszta była, albo dużo droższa, albo nie mieli u siebie, a potrzebna mi była w miarę szybko to nie opłacało mi się czekać tydzień bo "może" wtedy będą. Temat można zamknąć ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...