Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ScorpionX

Saints Row: The Third - płynność gry na Steamie

Polecane posty

Witam serdecznie.

Noszę się z zakupem gry Saints Row 3 za pośrednictwem Steama jednak obawiam się jednej rzeczy. Mianowicie w sieci znaleźć można sporo wiadomości o rzekomych problemach z płynnością gry na różnych konfiguracjach sprzętowych - a to ktoś ma mocny sprzęt, a gra tnie mu się jakby ledwo co spełniał minimalne wymagania, a to z kolei na słabym gra działa idealnie.

Sprawdziłem jak to wygląda na pożyczonej od znajomego wersji gry (pirat) i faktycznie na minimalnych ustawieniach nie chodzi ona jakoś cudownie. Momentami da się odczuć lekkie spowolnienia, a dwa razy miałem nawet pokaz klatek -.- Czy tak samo wygląda to w przypadku oryginału kupionego na Steamie? Czy może wydali już jakieś łatki prostujące ten problem? Nie chciałbym wydać pieniędzy na coś co później mi się będzie wieszać co 5 minut.

Mój sprzęt to laptop HP Pavilion DV6:

Intel Core i7 - 4x1,6GHz

GeForce GT 230M

4GB ramu

Windows 7

Zaznaczę, że ograłem już na nim parę na oko bardziej wymagających tytułów i nie było z nimi żadnych problemów. Nawet Battlefield 3 nie miał jakichś większych zastrzeżeń..a

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka wersja Windowsa? U moich znajomych na sprzęcie podobnym jak twój gra chodziła na full detalach. Tylko to był komputer stacjonarny, a wszystkie gry mają notkę że mogą nie współpracować z kartami od laptopów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...