Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DeSon

City XL - połaczenia drogowe

Polecane posty

Kładziesz najpierw jedną drogę i przyłączasz do niej rondo, potem doczepiasz do niego resztę dróg.

Pamiętaj, że nie każdy typ drogi pasuje do każdego ronda. (!) Prawdopodobnie właśnie przez to miałeś problem.

Np. ta ładniejsza ulica z trawką nie będzie pasować. Musisz najpierw zbudować kawałek zwykłej ulicy odchodzący od ronda a potem kontynuować budowę "ładniejszej" ulicy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, nie każdy. Ronda jak najbardziej działają i mi i moim znajomym, którzy grę maja.

Problemy mogą się jedynie pojawić jeśli, jak napisałam wcześniej, ktoś użyje złego typu dróg do budowy.

Z resztą "problem" polegał na tym jak je zbudować a nie czy samochody po nich jeżdżą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam powyższe. Też na poczatku coś mi ronda nie chały "się połączyć" z droga.

Ale własnie probelmem był rodzaj drogi do jakiego rondo przypinam i jakie rondo wybrałem. Trzeba patrzeć w polskiej wersji na "droga" a "ulica" się różni takimi jakby latarenkami i po prostu próbowac która się podepnie pod rondo automatycznie.

Później autka norlamnie jadą. Jak masz rondo "nie połączone" z drogami to auta beda sie zatrzymywac bo tak to AI widzi jak koniec drogi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...