Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KafarPL

Rozwiązany: pad do iphone/ipod touch

Polecane posty

Jak w temacie. Orientuje się ktoś czy można i gdzie można w polsce kupić pada do grania do ios'a ? Coś jak icontrolpad albo icade 8bitty. Za jakąś normalną cenę oczywiście. Rybka mi czy jest na bluetooth, na kabelek czy jako "slot" z przyciskami. Emul od ZodTTD ma średnio wygodny krzyżak na poziomym ustawieniu....no i w zasadzie ten cały pad musi mieć możliwość przypisywania dotknięć konkretnego miejsca na ekranie do przycisków.

Pytam bo googlowałem z całą godzinę za tym i nic nie znalazłem...albo taka z tym bida i zostaje ten cholernie drogi (i jeszcze trzea doliczyć cenę paczki zza granicy) icontrolpad, albo jednak da się gdzieś u nas kupić coś takiego.

A może ktoś się orientuje czy da się jakoś przerobić zwykłego pada coby działał pod iosem i jakimś oprogramowaniem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bubel? Coś mi się wydaje że nigdy nie miałeś w ręku owego ipoda..zreszta, dopoki go nie kupilem to mialem pewne przekonanie iz to sa zabawki dla bogaczy, dla szpanu. Nic bardziej mylnego. Dalem ok 380 zeta i jestem ogromnie zadowolony, nic lepszego bym w tej cenie nie wyrwal.

A temat do zamkniecia - sam znalazlem odpowiedz: nie ma takiego sprzetu u nas

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...