Jump to content
rolnik591

Rozwiązany: Wymiana części

Recommended Posts

Witam. Chciałbym wymienić starą płytę główną bo mi się spaliła ale przy okazji wymiany płyty głównej nie chciałbym żeby pasowała do starego procesora ale kupić chcę po prostu nowe podzespoły.

Do wymiany mam m.in. płytę główną, procesor i ram (płyta główna będzie pod ddr3 a ja mam stare ddr2 których najprawdopodobniej szybko się pozbędę)

Chciałbym także żeby to się zmieściło w granicach 600 zł ale może być do 1000 zł.

Zastanawiam się nad procesorem typu AMD Phenom II 965 black edition.

Jeśli go polecacie to pozostaje wybór typu płyta główna, ram. Jeśli ten procesor jest przez was odradzany to poradźcie mi jakiś inny.

Chciałbym żeby to było pod grafikę gtx 550 ti bo niedawno taką kupiłem i długo się nie nacieszyłem...

Zasilacz raczej wytrzyma (450 W).

Dziękuję za wszelką pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Podaj markę i model zasilacza, bo samo 450W niewiele o nim mówi.

Osobiście poleciłbym zestaw w stylu Phenom II X4 960T (lepszy wybór od 965) + Gigabyte GA-970A-UD3 + Goodram 1333MHz DDR3 4GB. Z tym, że 960T może być ciężko dostać. Wtedy albo wziąć 965, lub też i3-2120 (i odpowiednią płytę pod niego).

Link to comment
Share on other sites

Ciężko mi stwierdzić jaki to dokładnie jest zasilacz. Wiem tyle że jest wmontowany od początku kupna zestawu pc i nalepka od actiny mówi tylko że to jest 450 W. Jeśli to kłopot to chciałbym uzyskać też info na temat zasilacza jeśli wymiana u mnie byłaby konieczna.

Link to comment
Share on other sites

To niestety do wymiany jak tak bo nie mam jak w ogóle zrobić tego zdjęcia. Wcześniej udało mi się uzyskać jakąś odpowiedź że to zasilacz "BOX'owy" ustalając po obudowie komputera. Czyli wnioskując po tym mogę stwierdzić że i obudowa i zasilacz do wymiany do tego dochodzi, tak?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...