Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rolnik591

Rozwiązany: Wymiana części

Polecane posty

Witam. Chciałbym wymienić starą płytę główną bo mi się spaliła ale przy okazji wymiany płyty głównej nie chciałbym żeby pasowała do starego procesora ale kupić chcę po prostu nowe podzespoły.

Do wymiany mam m.in. płytę główną, procesor i ram (płyta główna będzie pod ddr3 a ja mam stare ddr2 których najprawdopodobniej szybko się pozbędę)

Chciałbym także żeby to się zmieściło w granicach 600 zł ale może być do 1000 zł.

Zastanawiam się nad procesorem typu AMD Phenom II 965 black edition.

Jeśli go polecacie to pozostaje wybór typu płyta główna, ram. Jeśli ten procesor jest przez was odradzany to poradźcie mi jakiś inny.

Chciałbym żeby to było pod grafikę gtx 550 ti bo niedawno taką kupiłem i długo się nie nacieszyłem...

Zasilacz raczej wytrzyma (450 W).

Dziękuję za wszelką pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj markę i model zasilacza, bo samo 450W niewiele o nim mówi.

Osobiście poleciłbym zestaw w stylu Phenom II X4 960T (lepszy wybór od 965) + Gigabyte GA-970A-UD3 + Goodram 1333MHz DDR3 4GB. Z tym, że 960T może być ciężko dostać. Wtedy albo wziąć 965, lub też i3-2120 (i odpowiednią płytę pod niego).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niestety do wymiany jak tak bo nie mam jak w ogóle zrobić tego zdjęcia. Wcześniej udało mi się uzyskać jakąś odpowiedź że to zasilacz "BOX'owy" ustalając po obudowie komputera. Czyli wnioskując po tym mogę stwierdzić że i obudowa i zasilacz do wymiany do tego dochodzi, tak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...