Skocz do zawartości
TheMatiiKo

Problem z dźwiękiem w programie Reaper

Polecane posty

Witam

Mam problem z programem Reaper 4.151 . Nie słyszę żadnego dźwięku ani w gotowych projektach ani gdy sam próbuję stworzyć muzykę. Ogólnie jest tak jakby dźwięk był wyłączony. Mam zainstalowane sterowniki ASIO 2.10 . Po za Reaperem wszystkie dźwięki dobrze słychać. Bardzo proszę o pomoc!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem. Posiadam Reapera z Waszej płytki. Próbowałem już chyba wszystkiego, w necie za wiele nie znalazłem, a widzę, że nie tylko ja mam taki kłopot. Mam ustawione AISO 2,10, niby wszystko OK, ale dźwięku nie ma... Jeśli ktoś wie co jest, to proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem podobny problem. Aby go rozwiązać, trzeba nacisnąć na przycisk I/O znajdujący się na dole interfejsu w panelu kontrolnym ścieżek (nad każdą z nich), a następnie w -MIDI Hardware Output- wybrać sterownik dźwięku (tam gdzie jest napisane <no output>).

Ja mam za to inny kłopot - za nic nie mogę wgrać nowych instrumentów. Nie wiem też, gdzie znaleźć sample do SampleTanka. A program w takiej postaci, w jakiej go mam jest bezużyteczny (Tylko pianino? Zero możliwości).

Edytowano przez KB1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam za to inny kłopot - za nic nie mogę wgrać nowych instrumentów. Nie wiem też, gdzie znaleźć sample do SampleTanka. A program w takiej postaci, w jakiej go mam jest bezużyteczny (Tylko pianino? Zero możliwości).

1. Wybrałeś folder z pluginami w ustawieniach?

2.Nie wiem, KVRaudio? Bedroomproducersblog? Sam Sampletank powinien mieć możliwość ściągnięcia paczki 500MB instrumentów - popatrz na ich stronie, ale podobno ma się miesiąc na ich ściągnięcie (nie pytaj dlaczego - jedna z wielkich zagadek wszechświata)...

Jeśli szukasz takich romplerów, to może sprawdź KONTAKT (dużo darmowych paczek w internecie, chyba najpopularniejszy format dla "gotowców") i Soundfonty (dużo różnych playerów)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Accoun

Znalazłem tą paczkę dźwięków na stronie SampleTanka, dzięki za informację. :wink:

Do autora tematu: napisz chociaż, czy powyższe rady zadziałały...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...