Jump to content
jini3

Jak zainstalować Warhamer 40,000 Dawn of War 2 na steamie, bez konieczności jej ściągania?

Recommended Posts

Wykonanie poniższych czynności pomoże, jeśli po aktywacji klucza produktu na koncie użytkownika Steam program, zamiast zainstalować grę z płyt, proponuje pobranie jej z internetu.

Uwaga: Aby poniższe czynności odniosły skutek konieczne może być wcześniejsze usunięcie pobranych już plików. W tym celu w programie Steam należy kliknąć prawym przyciskiem myszy na tytule gry i wybrać "Usuń zawartość lokalną".

Sposób nr. 1

1) W programie Steam wejdź w menu o tej samej nazwie (znajduje się ono w lewym górnym rogu okna programu), wybierz opcję "Zmiana użytkownika", a następnie "Wyloguj".

2) Po wylogowaniu się z konta całkowicie zakończ pracę programu Steam.

3) Wyświetl zawartość płyty nr. 1 z grą i uruchom plik Setup. Z menu wybierz opcję "Zainstaluj"//"Zainstaluj ponownie". Automatycznie uruchomiony zostanie program Steam - zaloguj się na konto użytkownika na którym wcześniej zarejestrowana została gra.

4) Po zalogowaniu program Steam rozpocznie instalację z płyt.

Sposób nr.2

Uruchom Steam z parametrem "install":

1) Stwórz na pulpicie skrót do pliku Steam.exe, który znajduje się w folderze głównym programu (domyślnie C:Program FilesSteam).

2) Na utworzonym w ten sposób skrócie kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz Właściwości.

3) W polu element docelowy dodaj parametr -install f: (F to litera jaką w systemie oznaczony jest napęd optyczny). Linia z dodanym parametrem powinna wyglądać przykładowo: C:Program FilesSteamsteam.exe -install f:

4) Zapisz zmiany i uruchom program Steam. Chwilę po załadowaniu programu powinien uruchomić się instalator gry.

Sposób nr. 3

1) Uruchom instalację bez płyty z grą w napędzie. Aby rozpocząć instalację przez Internet kliknij dwa razy na tytule gry w menu "Biblioteka" programu Steam i postępuj wg. instrukcji instalatora.

2) Po utworzeniu lokalnych plików cache i rozpoczęciu przez Steam pobierania umieść w napędzie płytę nr. 1 z grą. Wyświetl jej zawartość, uruchom plik Setup, a z menu jakie się pojawi wybierz "Zainstaluj"//"Zainstaluj ponownie". Po kilku sekundach Steam zacznie kopiować dane z płyty umieszczonej w napędzie.

Treść ze strony http://www.cdprojekt.pl/support/article/2503/5379/Steam_pobiera_gre_z_Internetu_zamiast_instalowac_z_plyt

Edited by Revolvero
Link to comment
Share on other sites

Warto wziąć pod uwagę, że ściągnięcie tego i owego i tak nie da się ominąć. Steam i tak przymusi Cię do ściągnięcia patchy (nawet jak wyłączysz automatyczne pobieranie aktualizacji - Steam ma tendencję do włączania tej opcji niezależnie od życzenia użytkownika), po drugie - pobierze dodatek Chaos Rising (bez "obaw", żeby go odblokować, trzeba mieć CD-Key do dodatku, Steam ściąga CR po to, by ci, co mają "gołego" DoWII, mogli grać w multi z posiadaczami dodatku).

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...