Jump to content
3nzo

Słuchawki Skullcandy

Recommended Posts

Cześć.

Od ok. 6 miesięcy użytkuję słuchawki Skullcandy HESH Shattered Rasta S6HECZ-078. Jestem z nich bardzo zadowolony, nie sprawiają żadnych problemów, dźwięk jest czysty i wyglądają świetnie ( wbrew opiniom o tej firmie). Poleciłem więc siostrze która zamówiła sobie ten model: http://activetech.pl/140,S%C5%82uchawki-Sk...ic-Animal-w.Mic

40 zł droższy, z mikrofonem, model wyższy itd. itp. Słuchawki miały być przeznaczone głównie (tylko i wyłącznie? ) do podłączenia do telefonu (xperia x8). Jak się okazało albo po podłączeniu jacka muzyka leci z głośników telefonu, lub dźwięk jest nieczysty (echo, wrażenie muzyki płynącej spod wody). To samo powtarza się na SE w995. Najdziwniejsze jest jednak to, że przycisk na kablu, który wg. producenta miał służyć do odbierania połączeń, wznawiania/stopowania utworu etc. nie działa. Po jego naciśnięciu z kolei dźwięk staje się taki jaki powinien. słuchawki próbowałem też podłączać do PC i laptopa - wszystko jest ok, jeśli jack nie jest dociśnięty na maxa, tylko zostawiony na kilka mm luzem.

Wiem, oczywiście mogłem zamówić seenheisery, lecz z poprzednim modelem nie miałem najmniejszych problemów.

Z góry dzięki za odpowiedź, pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Tyle dać za takie słuchawki to pomyłka ale ok. Ten przycisk do sterowania to nie na wszystkich fonach zapewnię chodzi, głównie iPhony takie bajery mają. Możesz spróbować oddać czy coś, możliwe że telefon nie ogarnia tego mikrofonu i wariuje.

Link to comment
Share on other sites

Strzelałbym w coś z kablem lub wtyczką. Miałem podobne problemy z dźwiękiem na jakichś słuchawkach Creative (niski model), winna była wtyczka.

Możliwa również jest opcja podana przez kolegę wyżej, tj. słuchawki "nie ogarniają" mikrofonu/przycisków, z powodu np. braku sterowników do konkretnych telefonów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...