Skocz do zawartości

UFO, zjawiska paranormalne, sny


Pzkw VIb

Polecane posty

Na tym naszym świecie jest jeszcze wiele niezbadanych miejsc, gdzie na pewno coś na nas czeka, czy napotkamy coś dziwnego ? Nie wiem.

Słyszeliście o tym, że prawdopodobnie na Syberii (nie mam pewności, dawno o tym czytałem) żyją mamuty, tylko mniejsze, karłowate. Fajnie by było gdyby to okazało się prawdą, ale dopóki to nie zostanie udowodnione dla mnie to będą plotki, a zdjęcia lub filmy będą tylko marnymi podróbami ;) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle, ktoś miał wyobraźnię, że powymyślał te historie. Pewnie spotkał, kogoś z sekty i teraz dziwy opowiadawink_prosty2.gif, a wilkołaki? Ktoś wieczorem po lesie łaziłtongue_prosty.gif .

Ci ludzie mieli też dostateczną wyobraźnię aby zarysować całą mitologię grecką. Przecież opowieści o wilkołakach mają swoje początki w micie o Lykaonie. W Rzymie mieliśmy znowuż Luperkalia. Geneza wiary w wilkołaki jest bardzo prosta - w antyku czy średniowieczu watahy wilków bardzo powszechnie atakowały ludzi. Każde spędzenie nocy poza miastem było groźne, więc demonizowano wilki oraz czczono niedźwiedzie (Celtowie). Z tego samego powodu w krajach egzotycznych tworzono mity na temat istot podobnych pumom czy tygrysom.

Edytowano przez ...AAA...
  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszeliście o tym, że prawdopodobnie na Syberii (nie mam pewności, dawno o tym czytałem) żyją mamuty, tylko mniejsze, karłowate. Fajnie by było gdyby to okazało się prawdą, ale dopóki to nie zostanie udowodnione dla mnie to będą plotki, a zdjęcia lub filmy będą tylko marnymi podróbami wink_prosty.gif .

Ciekawe.Karłowate mamuty. Teoretycznie jest morzliwe że przetrwały, przecież Syberia to byłoby dla nich naturalne środowisko.Mamuty te mogły skarleć na drodze ewolucjii np.z braku dostateczniej ilości porzywienia.(oczywiście jeśli tam wogóle są)

Edytowano przez Retor1224
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaskocze cię jeszcze bardziej bo zamarznięte ciała mamutów były w tak dobrym stanie , iż morzliwe było ustalenie czym żywiły się te zwierzęta

Przytacza się tu opowieści pilotów wojskowych, którzy w okresie II wojny światowej mieli widzieć na Syberii szarżujące stado słoni, czy wspomina o zapiskach XVI- i XVII-wiecznych podróżników rosyjskich, którzy donosili o tym, iż miejscowe ludy syberyjskie polują na mamuty dla ich ciosów. Wszystkie te opowieści, choć brzmią sensacyjnie, nie stanowią jednak żadnego dowodu dla ewentualnego istnienia mamutów także dzisiaj.[

Edytowano przez Retor1224
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tych pilotach i tych ludach, które polowały albo polują na mamuty. Nie wiem jak Wy, ale ja widziałem zdjęcie zrobione przez kogoś tam, ale nie mogę znaleźć teraz strony gdzie widziałem ów zdjęcie. A szkoda.

Zaskocze cię jeszcze bardziej bo zamarznięte ciała mamutów były w tak dobrym stanie , iż morzliwe było ustalenie czym żywiły się te zwierzęta

Czytałem własnie też, że naukowcy dążą to tego żeby odtworzyć to stworzenie, ale czy im się uda ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. No to może ja sobie pozwolę na pytanie. Czy sądzicie, że na Marsie będzie można zamieszkać? Ja, kiedyś czytałem, o tym, że za 200 lat. Jak to możliwe, nie wiem, ale chętnie bym się dowiedział. Czy sądzicie, że w najbliższym czasie będą organizowane wycieczki w kosmos dla zwykłych cywili? Czy to mogło by mieć przyszłość?wink_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zwykłych cywili, co mają na zbyciu kilka milionów dolarów ? Takie wycieczki organizowane są ciągle z tego co wiem : ). Załóżmy, że teraz wierzymy w te całe teorie spiskowe (nie mówię, że wszystkie są nieprawdziwe. Na pewno któraś z nich jest prawdziwa), to z technologią, którą rząd utrzymuje w tajemnicy moglibyśmy spokojnie osiedlić się nawet teraz na Marsie. A jakby ominąć teorie spiskowe i spojrzeć na technologię, którą mamy na co dzień, to pierwsi osadnicy na Marsie byliby już tam za jakieś 100 lat, może wcześniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo, mieliście kiedyś sen tak realny, że wydawało się wam, że to wydarzyło się naprawdę. Czyli wstałeś rano i gadałeś to co ci się śniło, bo myślałeś, że to prawda. Czy wasze sny są co najmniej DZIWNE? No i ostatnie czy mieliście świadomy sen ? Wierzycie w oobe, a może doświadczyliście?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świadomy sen miałem kilka razy tnz. nie mogłem wpłynąć na to, co robiłem, ale wiedziałem co ogólnie się dzieje dookoła i zdawałem sobie sprawę z tego, że jestem we śnie.

Chodzi Ci też o sen w którym śni nam się przyszłość. Tak, każdy miewa takie sny. Niektórzy nawet świadomie w nich uczestniczą (taki sen świadomy połączony z proroczym, mocy miks), oglądałem kiedyś program chyba na discovery, gdzie ludzie właśnie opowiadali i ogólnie wyjaśniane było to zjawisko. Ostatni taki sen miałem... hmmm, może z tydzień temu jak nie lepiej.

+ Takie sny możemy mieć codziennie, ale nie każdy musimy pamiętać, snów w ciągu nocy mamy dużo i niestety nie każdy zapamiętujemy ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

W Polsce wiem że sporo kręgów jest w Wylatowie.

Większość kręgów to reklamy czy wygłupy, lecz co do niektórych to pojęcia nie mam kto mógł zrobić tak idealnie symetryczne kręgi.

W Ufoki wierzę, lecz nie sądze żeby przylatywały na Ziemię żeby powycinać biednym farmerom kółka w zbożu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do snów jaki pisał "No44" snów mamy setki w ciągu nocy z czego najdłuższe trwają po kilka sekund. Wychodzi na to, że ja świadomego snu nie miałem nigdy w życiu wink_prosty.gif lub też takiego sobie nie przypominam.

O kręgach się nie wypowiem ;]. Powiem tylko tyle, że z tego co mi wiadomo kręgi w Polsce nie występują od SETEK lat.

Może coś o egzorcyzmach? Ciekawy temat i jeszcze tego nie było, za mojej kadencji tutaj ;]

http://i.imgur.com/QJHZI.png- z czego "składa" się człowiek

http://www.opoka.org...z_szatanem.html- bardzo ciekawe, sam nie wiedziałem, że ojca PIO chciał opętać szatan.

Edytowano przez Infiniti
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No my pamiętam tak samo.

ja w takie rzeczy wierze. za dużo się nasłuchałem (ale dzięki Bogu), nie naoglądałem, żeby w to nie wierzyć. tak samo wierze w duchy.

Ale nikomu tej wiary nie narzucam.

Maliniorz czytałeś może Factor X?

Edytowano przez Infiniti
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już dawno te pismo wychodziło, z tego co pamiętam to koło roku 2000. Test to czasopismo(tygodznik, chyba) o takich dziwnych rzeczach.

Jest bardzo dużo o UFO, strefie 51, programie Maj-14 i tych kręgach i wiele innych takich zagadkowych rzeczy jest w nim.

Patrzyłem parę miesięcy temu na Allegro i jeszcze były nawet dwa segregatory, więc może jeszcze teraz kupić.

Naprawdę, bardzo fajnie się czyta, polecam smile_prosty.gif

A co do UFO, to przed chwilą znalazłem to: http://niewiarygodne...wiadomosc.html.

Edytowano przez Infiniti
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- bardzo ciekawe, sam nie wiedziałem, że ojca PIO chciał opętać szatan.
Wielu świętych dręczył szatan, to niemal wyznacznik świętości.

To prawda. Podobno oni czerpią satysfakcję z tego, że kogoś opętają i nie sprawia im przyjemności dręczenie słabych grzeszników ;)

A o Disclosure Project nic dokładnie nie wiem, muszę poczytać i wtedy się może wypowiem.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie całkiem. Święty operuje w innej sferze duchowej (otwiera się na nią), dlatego zarówno demony, czy np. aniołowie, czy nawet Bóg, mają do niego łatwiejszy dostęp (a właściwie to on ma do nich) i dzięki temu mogą wywierać na niego bardziej bezpośredni wpływ.

P.S. Oczywiście, nie twierdzę, że tak jest, tylko podaję jedno z tłumaczeń przyczyn częstszych "odwiedzin" złego u świętych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...