Jump to content
rafikomp

sluchawki z mikrofonem dla gracza

Recommended Posts

Witam,

poszukuję dobrych słuchawek z mikrofonem dla gracza.Muszą miec w miarę dobrą jakość dźwięku, porządny mikrofon, do którego nie musiałbym się wydzierać, muszą dobrze tłumić dźwięki z zewnątrz i powinny być w miarę wygodne. Mogły by też mieć kartę dźwiękowąna usb w zestawie, bo mam tylko zintegrowaną. Na słuchawki mogę przeznaczyć do 150 złotych. Zainteresowały mnie słuchawki Creative Sound Blaster Tactic 3D Alpha i Gamecom Plantronics 367. Co możecie powiedzieć o tych modelach? Jakie inne słuchawki będą godne uwagi?

Link to comment
Share on other sites

Większość recenzji tych słuchawek to są recenzje osób które o sprzęcie audio nie wiele wiedzą. Ja słuchałem te Tactic3D i grają przyzwoicie, słyszałem też Gamecomy 377 i źle nie jest ale słuchałem je na integrze, a Tactic3D mają jako-taką kartę dźwiękową która trochę polepsza jakość dźwięku.

Link to comment
Share on other sites

Nie patrz na dane techniczne słuchawek, prawie niczego nie mówią na temat dźwięku.

Tactic Alpha to słuchawki dużo lepsze od Fatal1ty. Fatal1ty atakują słuchacza dudniącym basem który zalewa pozostałe pasma, są do niczego. Alphy mają podkreślony bas, ale nie jest on tak natarczywy, a inne pasma są bardzo przyzwoite. Generalnie za 150 zł bardzo fajne słuchawki, jak ktoś ma tylko zintegrowaną kartę dźwiękową to stanowią ciekawą propozycję.

Ich minusem jest wykonanie. O ile pady są solidne (skóropodobne), to pozostałe elementy to plastik-fantastik. Jest jednak dość solidny, jeżeli nie będziesz nimi rzucał i za mocno ich rozciągał to nic się nie powinno im stać. Z kablem raczej nie ma problemów, mój znajomy jeździ po nim krzesłem od roku i nic się nie dzieje (mowa o wersji z płaskim kablem).

Edited by Dirian
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...