Jump to content
Ninja333

Rozwiązany: Mass Effect 2 DLC Nadzorca

Recommended Posts

No więc jak przechodziłem Nadzorcę w Mass Effect 2, to z początku gra zaczęła mi wariować. Najpierw po przejściu pierwszej stacji (tej z anteną satelitarną) wjechałem niechcący do stacji Prometeusz. Pojawił mi się ekran wyboru postaci, a następnie zmiany broni, kliknąłem "zamknij" i puff! "Program Mass Effect 2 Przestał Działać" wyświetla mi Vista. Później wczytałem ostatni zapis czyli gdzieś tak pod tą anteną. Poległem walcząc z kilkoma gethami, klikam "wznów" i znowu puff! "Program Mass Effect 2 Przestał Działać". Lecz się nie poddaję. Gram dalej, przechodzę satelitę i lecę do stacji Wulkan. Wszystko w porządku, nic się nie dzieję. Przeszedłem Wulkan i jadę do Prometeusza. Pojawił mi się ekran wyboru postaci, a następnie zmiany broni, kliknąłem "zamknij" i puff! "Program Mass Effect 2 Przestał Działać". I teraz tak w kółko :sad: . Nie mogę przejść Nadzorcy bo gra wyłącza mi się, gdy wjeźdźam do Prometeusza! Proszę o pomoc!

hahhaha Ninja333 a więc pomoc nadchodzi!

Wnioskuję że na tej misji raczysz się towarzystwem Legiona i Thane'a? I chyba mam rację bo otóż miałem taki sam błąd gdy ich brałem. Gra wyłączała mi się za każdym razem, ale jest na to rozwiązanie, wystarczy że weźmiesz innego członka drużyny, powiedzmy np. Mirandę, a problem zniknie i bez żadnych trudności będziesz mógł się cieszyć resztą dodatku Overlord ;) Powodzenia w przechodzeniu, w mojej skromnej opinii, najlepszego dodatku do ME2 :D

Polskiej.

Dzięki wam obydwóm za pomoc. Jednak Robertson ma rację. Wziąłem Legiona i Jakuba i gitara. Najwyraźniej Thane jest jakiś zabugowany. Gram na Viście więc nie u wszystkich błąd może być taki sam.

Temat do zamknięcia.

Pozdro!

Edited by Ninja333

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...