Jump to content
DiabloStars

Rozwiązany: Origin - kłopot z uruchomieniem

Recommended Posts

Witam , mam problemik jak w temacie , otóż jakieś 2-3 tygodnie temu kupiłem sobie Mass Effect 3 , wiadomo , że jeśli chce w to pograć to musze zainstalować ten syf originem zwany :(, więc instaluje i zaraz po zakończeniu instalacji wysjakuje mi cos takiego http://imageshack.us/f/801/beztytuungk.jpg/, a potem komunikat , że przestał działać , myslałem , że to problem z biblioteką , ściągnołem ją i wkleiłem do folerów najpierw system a potem sys32 , za każdym razem odpaliłęm i za każdym razem wystakiwał ten sam komunikat , wie ktoś może o co kaman ?

Przejechałem kompa CCleaner i wywalił mi tą dll , wobec czego odpaliłęm Origin bez niej i zaczął a nią wołąć , zainstalowałem znów i kolejny raz ten sam komunikat , to jest problem z biblioteką czy z Originem ? jestem już skołowany totalnie

Z ciekawosci spróbowałęm zainstalować Origin na XP , działa normalnie i włącza się aktualizacja , zapomniałem nadmienić , że te problemy mam na Viscie bo myślałęm , że to nic do tego a tu widze , ze wręcz odwrotnie , ma ktoś jakiś pomysł ? na Xp grać nie moge bo mi głos spóźnia więc tera wszystko robie na viście ( ten system to jeden wieki syf)

Edited by DiabloStars

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...