Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Montserax

Plantronics GameCom 780 7.1

Polecane posty

Witam.

Kupiłam te słuchawki pare dni temu i od tego czasu są one moim utrapieniem.

Nie sprawdza się u mnie kompletnie połączenie usb.

Niby wszystko jest ok, ale gram w radiu internetowym i nie potrafie ich połaczyc z programem do nadawania.

Kupiłam je ze względu na dobre recenzje w necie, mam małe doświadczenie w tego typu profesjonalnych zakupach, ale wydaje mi się, że grubo przepłacilam.

Chciałam uniwersalne słuchawki do wszystkiego...

Teraz nie wiem co z nimi robic, dla mnie kosztowały kupe kase i teraz jestem zagubiona, nie wiem, czy przerabiać je jakimś cudem na podpiecia jack, sprzedać, szukać innych?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz w 100 procentach racje, takie słuchawki dla graczy to są tanie rzeczy, z naklejką sprzedawane 3 razy powyżej swojej wartości. Skoro kupiłaś je kilka dni temu, masz szanse je oddać, o ile kupiłaś przez internet to chyba masz na to 2 tygodnie. Za te pieniądze można mieć na prawdę dobre słuchawki, jeżeli uda ci się je zwrócić to coś polecimy.

Najlepszym zestawem za tą kasę było by: Xonar DG (ew. Audigy 2 ZS na allegro, bo słyszałem o niej znowu dobre opinie) do tego Superluxy 668B jeżeli lubisz bass lub 681 które są bardziej "płaskie", bass nie jest tak eksponowany, a do tego mikrofon np. zm-mic1. Taki zestawik jakością zabije te GameComy, a do tego dzięki osobnej karcie dźwiękowej procesor nie będzie się tak męczył i będzie łatwiej skonfigurować program do nadawania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałam o karcie dźwiękowej nowej, ale ja mam zintegrowaną z tego co mi wiadomo i nie wiem jak w tej sytuacji wygląda zmiana karty, ktoś mnie straszył, że trzeba zmieniać całą płytę główną...

Co do osobnego zestawu słuchawki, mikrofon jestem dość sceptycznie nastawiona, boję się tego, że podczas ruchów moich, taki przyczepiany mikrofon będzie powodował zakłócenia.

Ogólnie te Gamecomy są bardzo wygodne, mają świetny mikrofon, gdyby tylko miały normalne podłączenie, a nie usb... Denerwuje mnie to, że za każdym razem kiedy chce posłuchać muzyki na słuchawkach muszę przełączać je, a Realteka wyłączyć, inaczej nic nie słyszę, ja nie siedzę non stop na słuchawkach, jest to awykonalne xD

Inaczej wyobrażalałam sobie to połączenie przez usb...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, najlepiej to by było zapatrzyć się w lepszy mikrofon, chociażby logitech desktop microphone. Co do zmiany karty to podpinasz ją pod wejście PCI na płycie głównej, instalujesz sterowniki i tyle. Ja bym póki można oddał te gamecomy, nie sądze aby były lepiej wykonane od superluxów a już nie mówię o jakości brzmienia, choć ważna jest też właśnie karta dźwiękowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nooo....

Tu jest ból bo one są dobre i działają mi wszędzie, tylko nie w tym programie do nadawania i się teraz zastanawiam, czy istnieje możliwość przerobienia ich na normalne jacki, już kosztem tej karty wbudowanej w usb, czy gdzie ona tam jest umiejscowiona...

Jeśli chodzi o jakość to chyba lepszy maja mikrofon, nawet powiedziałabym o niebo lepszy od Creative Fatality, które miałam poprzednio i rozleciały się zresztą niewspółmiernie szybko do ceny. Lepsze są od Creative, gdyby tylko były na normalne jacki, a nie usb, to na moje potrzeby są bardzo dobre.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie są. Zacznijmy od tego że 7.1 w słuchawkach nigdy nie będzie dobre, bo do dobrego efektu 7.1 potrzeba glosnikow 7.1. Jeśli zależy ci na pozycjonowaniu, można w tej cenie znaleźć słuchawki muzyczne które o wiele lepiej się do tego celu sprawdzą, a przy okazji będziesz mógł na nich posłuchać z przyjemnością muzyki, więc będą bardziej uniwersalne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...