Jump to content
Sign in to follow this  
Assasin4

Rozwiązany: 3 PYTANIA DOTYCZACE UŻYTKOWNIKOW ANDROIDA

Recommended Posts

Witam

1.Czy wchodzac do Android Market musze zalozyc jakies konto.

2.Czy przegladanie Marketu jest darmowe jesli lacze sie przez wi-fi.

3.Jesli mam zainstalowana instalke gry to podczas odpalania gry cos sie pobiera czy jest to darmowe jesli bede podlaczony di wi-fi.

-czy jesli pobiera mi sie po uruchomieniu gry mozna to przerwac ilub pobrac troche i dokonczyc puzniej?

Witam

1.Czy wchodzac do Android Market musze zalozyc jakies konto.

Żeby wejść nie. Ale żeby z niego korzystać - tak. Musisz mieć konto Google'a (ja podpiąłem swoje Gmailowe), żeby w pełni wykorzytywać możliwości Androida.

2.Czy przegladanie Marketu jest darmowe jesli lacze sie przez wi-fi.

Tak.

3.Jesli mam zainstalowana instalke gry to podczas odpalania gry cos sie pobiera czy jest to darmowe jesli bede podlaczony di wi-fi.

Nie rozumiem pytania. Ściągasz grę z Marketu, ona się instaluje i możesz ją normalnie odpalać.

3. Niektóre gry ściągają się od razu w całości, w przypadku większych produkcja zdarza się, że po uruchomieniu zainstalowanego pliku z grą pobiera ona od kilkudziesięciu mb, do ponad gigabajta.

Ogółem powinieneś wiedzieć, że kiedykolwiek łączysz się przez Wi-Fi to jest to darmowe połączenie - tzn. nic za nie nie płacisz. Chyba, że jesteś właścicielem danego modemu/routera to wtedy tylko płacisz za normalny internet, tak jak teraz. Nie jestem pewien czy jasno się wyraziłem, także mów. ;-)

3. Większość gier pobiera się całe od razu. Tylko te płatne mają zwykle więcej mb(np. Dead Space ma ponad 500mb). Darmowe gry łączą się z internetem, ale tylko by wymienić kilka kb danych, czyli mało. Zwykle to jest aktualizacja reklam wyświetlanych w czasie gry. Aha i poza tym telefon na bieżąco sprawdza aktualizacje do wszystkich aplikacji na telefonie, więc czasami sam z siebie się łączy z netem, ale nie zabiera to dużo.

Edited by Shaker

Problem rozwiązany, więc temat zamykam.

W razie potrzeby otwarcia tematu, proszę o kontakt przez PW.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...