Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Assasin4

Rozwiązany: 3 PYTANIA DOTYCZACE UŻYTKOWNIKOW ANDROIDA

Polecane posty

Witam

1.Czy wchodzac do Android Market musze zalozyc jakies konto.

2.Czy przegladanie Marketu jest darmowe jesli lacze sie przez wi-fi.

3.Jesli mam zainstalowana instalke gry to podczas odpalania gry cos sie pobiera czy jest to darmowe jesli bede podlaczony di wi-fi.

-czy jesli pobiera mi sie po uruchomieniu gry mozna to przerwac ilub pobrac troche i dokonczyc puzniej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

1.Czy wchodzac do Android Market musze zalozyc jakies konto.

Żeby wejść nie. Ale żeby z niego korzystać - tak. Musisz mieć konto Google'a (ja podpiąłem swoje Gmailowe), żeby w pełni wykorzytywać możliwości Androida.

2.Czy przegladanie Marketu jest darmowe jesli lacze sie przez wi-fi.

Tak.

3.Jesli mam zainstalowana instalke gry to podczas odpalania gry cos sie pobiera czy jest to darmowe jesli bede podlaczony di wi-fi.

Nie rozumiem pytania. Ściągasz grę z Marketu, ona się instaluje i możesz ją normalnie odpalać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogółem powinieneś wiedzieć, że kiedykolwiek łączysz się przez Wi-Fi to jest to darmowe połączenie - tzn. nic za nie nie płacisz. Chyba, że jesteś właścicielem danego modemu/routera to wtedy tylko płacisz za normalny internet, tak jak teraz. Nie jestem pewien czy jasno się wyraziłem, także mów. ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Większość gier pobiera się całe od razu. Tylko te płatne mają zwykle więcej mb(np. Dead Space ma ponad 500mb). Darmowe gry łączą się z internetem, ale tylko by wymienić kilka kb danych, czyli mało. Zwykle to jest aktualizacja reklam wyświetlanych w czasie gry. Aha i poza tym telefon na bieżąco sprawdza aktualizacje do wszystkich aplikacji na telefonie, więc czasami sam z siebie się łączy z netem, ale nie zabiera to dużo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...