Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SerwusX

Smartfon za ok. 1200 zł

Polecane posty

Poprzedni temat gdzieś wcięło, więc zakłądam nowy.

Planuję zakup nowego telefonu, chciałbym żeby miał wyświetlacz co najmniej 4 calowy, będę go używał do filmów, także przez internet, słuchania muzyki i do przeglądania internetu, taki czegotoniemający po prostu. I jeszcze te Gorrila glass, bo nie lubię rysek na wyświetlaczu.

Myślałem na początku o Samsungu Galaxy S, ale on ma taki dziwny wyświetlacz co niespecjalnie mi się podoba. Dalej myślałem i właściwie byłem prawie przekonany do zakupu LG P990, ale to było dość dawno temu, a ja niespecjalnie siedzę w temacie i nie wiem czy wyszły jakieś nowe telefony.

Czy jest możliwa aktualizacja na te nowe wersje Androida, 2.3 bodajże? Czy ma jakikolwiek sens zbieranie do Samsunga Galaxy S II?

BTW: Z tego co widzę, to ostatnio cena P990 podskoczyła, a GS2 spadła, więc obecnie różnica wynosi ok. 100 zł. Co jest w sumie lepsze i dlaczego? Samsung też ma taki udziwniony ekran ja zwykła S-ka, czy ma już dobre te kolory? Chodzi o różnicę pomiędzy SA a Super Amoled+.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecał raczej dozbierać do S2, raczej niewiele ci brakuje, nawet nie wiem czy już w tej cenie nie wychaczysz jakiejś promocji.

SII jest lepszy pod wieloma względami - proc, ekran itd. - nie chce mi się wymieniać, ale możesz sam sprawdzić. ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nic ciekawszego w międzyczasie nie wyszło?

Co sądzisz o tej ofercie, wyszło że tam jest najtaniej na ceneo. Telefon bez simlocka i loga operatora, jak mi powiedziano:

Telefonik nie ma zewnętrznego brandingu (logo operatora), aczkolwiek w oprogramowaniu na samym początku wyświetla się logo plusa a wewnątrz ma 1 program związany z operatorem. Poza tymi mało istotnymi zmianami żadnych zmian oprogramowania nie stwierdziliśmy. Czysty android.

Nie wiem czy lepiej jak gdzieś już brać, to na allegro czy właśnie choćby w tym sklepie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...