Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Demson

Rozwiązany: Team Fortress 2 - sam się wyłącza

Polecane posty

Hej,

mam problem z TF2. Po odpaleniu gry, Steam odpala ją, pojawia się logo Velve i... sama się wyłącza. Nic, żadnego komunikatu, po prostu wraca do pulpitu. Próbowałem zresetować Steama czy sprawdzić spójność plików gry. Czy, oprócz reinstalla gry, istnieje jeszcze jakiś pomysł na uporanie się z tym błędem?

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może to wina antywirusa/firewalla. Zobacz czy Ci nie blokują gry. Na przykład, kiedy chcę zagrać z bratem na LANie, koniecznie muszę wyłączyć firewalla, bo nijak nie mogę dołączyć na serwer.

Albo spróbuj z usunięciem pliku "clientregistry.blob", który znajdziesz w folderze Steam. Słyszałam, że to pomaga przy wielu problemach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nic - zapora Windows wyłączona - nic. Antywirus wyłączony - nic. Plik usunięty - nic.

Naprawdę mnie to ciekawi - nie grałem w TF2 kilka dni, nagle postanowiłem odpalić i bum. W tym czasie żadnych zmian w systemie nie wprowadzałem, więc nie mam już pojęcia, czemu to tak jest.

Chyba czeka mnie po prostu reinstall Steama i będę musiał od nowa wszystko pobrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...