Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xdexer

Czy opłaca się kupić Iphone 3G

Polecane posty

Masz X8 powiadasz? Zmień soft. Nie instaluj zbędnych programów, ściągnij task killera. Z softów polecam GingerDX. Wszystko masz na forum.android.com.pl Sam mam X8 i wiem, jak tnie na stockowym romie. Zmieniłem i jestem w 7 niebie :D

Tu masz 2 częsci poradniku, w którym masz opisane co jak i gdzie kliknąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za taka kwote jestes wstanie kupic iphona 3gs na allegro jest znacznie szybszy i wydajniejszy w grach. A jesli chodzi o iOS to jest swietny;D Jesli chodzi ci o aplikacje to iphone lepszy, jesli wolisz lepszy aparat itp to cos z androidem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że większość tutaj piszących nigdy nie miało w ręku telefon z IOSem. Za tą cenę bez problemu znajdziesz sobie iphone'a 3gs. 3g nie opłaca się kupować: nowsze wersje systemu nie są zgodne, większość nowych gier nie działa itp. Być może znajdziesz w tej samej cenie telefon z androidem z lepszymi "wnętrzościami", ale tu chodzi o system. Zaryzykowałbym stwierdzenie, iż gry chodzą wydajniej na takim 3gsie, niźli na nowym telefonie z androidem. Więc jeśli"

a) Chcesz grać w dobre gry, nie chcesz, aby się coś cieło, chcesz aby system był prosty i intuicyjny bierz Iphone'a 3gs.

b) Jeśli chcesz się pochwalić, że masz lepszy procesor i więcej ramu - bierz androida. Tylko nie dziw się później jak Angry birdsy będą się cieły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej. Nie opłaca się brać starego iPhone'a.

600 zł? Za tę cenę wziąłbym SE Live - porządne bebechy, świetne głośniczki, niezły ekran, ICS (czyli Android 4.0, dużego wsparcia dla 3GS już nie będzie).

Ale to Twoja decyzja. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcesz przerabiać oprogramowania, powiadasz. Jeśli możesz, sprecyzuj, czy przeszkadzałoby Ci noszenie dwóch urządzeń przy sobie.

Jeśli nie, telefon + iPod Touch 4G (jeśli jesteś fanem Appla. Na Touchu pójdzie tyle aplikacji co na iPhone 4, dodatkowo ma, w przeciwieństwie do iP 3G/S wsparcie producenta)

Jeśli tak, SE Live. Mocny, spokojnie pograsz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co pakować się w ip starszego niż 4g głównie przez słabe już bebechy brak wsparcia i braku największej zalety iphonów według mnie retiny. Jeśli musi być ios to bierz ipoda 4g świetny sprzęt tylko będziesz musiał brać ze sobą dwa urządzenia. Jeśli może być andek to tak jak wyzej SE live with walkman. Znośny ekran bardzo dobre bebechy pewny ics i dobra obódowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednego nie rozumiem, mówicie, że o ip starszym niż 4 nikt nie pamięta. 3G, okej ... no, ale z 3GS apple dalej się liczy choćby przez to, że ma go jeszcze w sprzedaży ( nie mówię już o tym, że wszystkie aplikacje dedykowane dla iphone'ów muszą chodzić płynnie na 3GS, co innego pierwszy ip czy 3G ). Bebechy fakt: już nie te, ale przeczytajcie sobie ( choćby recenzje ip4S w cda )-3GS to nadal dobry i płynniej działający od wielu smartfonów z andkiem ( dzięki iOS-owi ) telefon, który spokojnie będzie ( przynajmniej do premiery 5 ) wspierany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te "niestabilne smartfony na andku" to w 90% budżetowe buble, które mogłyby równie dobrze wyjść 3 lata temu. Patrz: wysyp low-endów do samsunga. Jest to trochę wkurzające, gdyż te śmieciowate telefony strasznie psują opinie systemowi od googla. Kupujące androida za 800+ zł (i posiadając minimum wiedzy o tym systemie) mamy praktycznie pewność świetnego działania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te "niestabilne smartfony na andku" to w 90% budżetowe buble, które mogłyby równie dobrze wyjść 3 lata temu.

Tak to prawda, jednak to one królują wśród kupowanych telefonów z adroidem ( nie każdy chce kupić telefon za 1000-2000 zł ). A 3GS to dalej super działający, przy dobrym szczęściu niedrogi i ogółem " fajny " telefon, który myślę, że jest wart polecenia. Szczególnie jeśli ktoś ma sentyment do " jabłuszka " czy też chce się po prostu zaopatrzyć w telefon z pod tego znaku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...