Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fredos2001

Rozwiązany: Call of Duty: Modern Warfare 3 - stały spadek fps w grze

Polecane posty

Nie będę się rozpisywać:

Gra z którą mam problem to MW3, od 2 dni nastąpił spadek ze stałych 60 fps ( full detal ), na 20fps w otwartej przestrzeni i 47fps w zamkniętej.

Przy okazji była robiona reinstalacja systemu. / Sprawdzałem stare i nowe stery karty graficznej ( nie dawno AMD miało update ) / Wcześniej antywirus. Nic się nie zmienia.

Black ops zachowuje się normalnie, więc mogę stwierdzić że problem tkwi w MW3.

:smile: Temat ten raczej bardziej tu pasuje niż do działu sprzęt, ponieważ problem sprzętowy mogę w 90% wykluczyć. Dlatego użytkowników z tego działu proszę o pilną podpowiedź.

Gratis specyfikacja:

PROCESOR: Intel i5 2500k

COOLER CPU: ZALMAN CNPS10X PERFORMA

MOBO: MSI P67A C45

PAMIĘĆ RAM: ADATA 4x2 GAMING (1600)

KARTA GRAFICZNA: Sapphire HD6870

ZASILACZ: OCZ StealthXStream 2 SLI 600W

NAPĘD: LG GH22NS50 oraz NEC ND_3550A

KARTA DŹWIĘKOWA:Asus Xonar DG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już instalowałem 11.12, na którym już bodajże od końca 2011 roku gra działała bardzo ładnie, potem był 12.1. Gra działała bez problemowo. Zaś przy najnowszym 12.3 który teraz jest zainstalowany problem przez pewien czas nie występował. Dokładnie 8 dni, od update. (sry za liczne powtórzenia, ale już nie mam czasu na poprawę tego )

Na razie się zmywam. Jutro nie mam czasu. Dlatego we wtorek wezmę się za dalsze zabawy z tym. Ale czekam na jakieś podpowiedzi.

Całość na windows 7 home premium 64 bit pracuje. ( :tongue: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:laugh: Ale na starych sterownikach jest to samo. 11,12 przy których chciałem w MW3 pograć... występuje nadal problem ( poprzednia wypowiedź nie zredagowana kompletnie wprowadziła nie porozumienie ). Mogę jeszcze podejrzewać że wyszedł jakiś patch do gry, który wprowadził pewne problemy. Ale nie słychać o tym na większą skalę. ( jak i o update nic nie słyszałem ).

Na razie odkładam ten zagadkowy problem, muszę jeszcze zrobić parę testów, oraz przeinstalować więcej tytułów. Aby się upewnić że to na 100% tylko w tej grze.

Jak wspomniałem we wtorek jeszcze tu coś naskrobię, kolejne spostrzeżenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...