Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ryba2111

Ultimate Spider-Man (Marvel Studio 2012)

Polecane posty

ULTIMATE SPIDER-MAN

24c704o.jpg


1-ego kwietnia bieżącego roku zadebiutuje nowa kreskówka ze ścianołazem. Na kanale Disney XD swoją premierę będzie miał Ultimate Spider-Man za scenariusz którego odpowiedzialny jest sam Brian Michael Bendis, twórca komiksowego uniwersum Ultimate. Wyżej wymieniona kreskówka zastępuje na stałe serię Spectacular Spider-Man. Według Bendisa, tytuł ten na nowo zdefiniuje postać Petera Parkera i przedstawi ją w nowy, oryginalny sposób. Pierwsze trailery pokazują, że kreskówka będzie opierała się na dwóch uniwersach: 616 oraz Ultimate. Po świetnym Spectalura Spider-Man czekam na jeszcze lepszą produkcję z Pająkiem w roli głównej. Wszystko wskazuje na to, że powierzenie tego tytułu Bendisowi było dobrym posunięciem. Premiera już 1 kwietnia w Disney XD. Na zachętę nowy trailer z udziałem Spider-Mana, Nicka Furego i kilku wrogów Spidey'a >>
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Spectacular był świetny. Dobra muza, zabawne odzywki, niezły scenariusz. Ale z tego co widziałem na razie, to Ultimate będzie jakąś kaszaną dla przedszkolaków. Przypomina mi to Super Best Friend z lat 80-tych, Całe zawiązanie akcji jest absurdalne. Spiderman i jacyś bohaterowie no name szkoleni przez SHIELD aby być lepszymi superbohaterami? Śmiechu warte. Przecież cała działalność Spidera była na dobrej łasce Furego. Gdy zabrakło go po Wojnie Cywilnej, SHIELD od razu zaczęła ich ścigać. Dlatego mimo iż uwielbiam Spider-mana, przewiduje, że ten film będzie kaszaną :(.

Natomiast Avengers są b.dobrzy i czekam na 2 sezon.

EDIT: Wiedziałem, wiedziałem. Po pierwszym odcinku jestem w szoku. Jak można tak szargać legendę! Zrobili z tego slapstickową komedię dla 8-latków! Żenua po prostu. Będę oglądać ale to masakra dla prawdziwych fanów. Natomiast Avengers wyszli świetnie - oby tak dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...