Jump to content
Bukorl

Alien Nations - czarny ekran

Recommended Posts

Hej,

Założyłem tu dziś konto, aby napisać, jaki mam problem, bo nurtuje mnie jego przyczyna... Otóż miałem kiedyś starszego kompa i grałem sobie w grę Alien Nations bez najmniejszych problemów. Później kupiłem sobie nowszego kompa i gdy naszło mnie, aby powrócić do tej gry, to po zainstalowaniu i wejściu do niej słyszałem jedynie dźwięki, lecz obraz miałem całkiem czarny. Dźwięki słychać było normalnie - tak, jakby gra zupełnie działała. Wiem, że jest pewnie wina mojej karty graficznej (NVIDIA GeForce 9600GT), bo wyczytałem to w innym temacie, ale nurtuje mnie taka sprawa, że na przykład mogę swobodnie grać w Wiggles'y (jeżeli ktoś wie, o czym mówię), a tam wydaje mi się, że grafika jest jeszcze słabsza (powiedziałbym nawet, że "kanciasta"). Dlatego moje pytanie brzmi: czemu nie mogę na moim sprzęcie grać w Alien Nations, a przy grze w Wiggles'y (które nie są o wiele nowsze) nie spotykam żadnych problemów??? Pytam, bo chciałem sobie kupic Alien Nations II i nie wiem, czy spotka mnie taki sam problem, jak z "jedynką", czy może będę mógł w nią normalnie grać, jak w Wiggles'y... Czy to na pewno wina karty graficznej??? Nie chcę wyrzucić pieniędzy w błoto :/...

Pozdro.

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów - Kawalorn

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...