Jump to content
rbj

Rozwiązany: Steam - kopia zapasowa

Recommended Posts

Witam. Muszę przeinstalować system, a mam do dokończenia steamowego Wiedźmina.

Pytanie: czy wystarczy skopiować zawartość folderu X:program files>Steam>steamapps>common>the witcher enhanced edition na dysk zewnętrzny i później po reinstalu zainstalować Steam i wkleić to ponownie, czy muszę wykonać kopię zapasową plików?

Link to comment
Share on other sites

Można zrobić tak, jak piszesz, z tym, że musisz jeszcze skopiować pliki .ncf związane z Wieśkiem z folderu steamapps (o ile takie pliki istnieją, bo wcale nie muszą, ich brak nie jest błędem :)). Po reinstalu Steama wgrywasz wszystko na swoje miejsce (folder Wiedźmina do common, pliki .ncf do steamapps), uruchamiasz Steama i gra powinna działać, dla pewności można jeszcze sprawdzić spójność plików gry.

Powyższy sposób jest podany na stronie supportu Steama >klik< i działa, sam musiałem się nim posłużyć w przypadku trzech gier - Perimeter 2: New Earth, Star Wars - Jedi Knight II Jedi Outcast i Star Wars Jedi Knight Jedi Academy, bo tam normalny sposób ("Kopia zapasowa plików gry...") nie działał - zamiast normalnego backupu uzyskiwałem za każdym razem trzy bezużyteczne pliki - [cyfry]_depotcache_1.csd, [cyfry]_depotcache_1.csm i sku.sis.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...