Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rbj

Rozwiązany: Steam - kopia zapasowa

Polecane posty

Witam. Muszę przeinstalować system, a mam do dokończenia steamowego Wiedźmina.

Pytanie: czy wystarczy skopiować zawartość folderu X:program files>Steam>steamapps>common>the witcher enhanced edition na dysk zewnętrzny i później po reinstalu zainstalować Steam i wkleić to ponownie, czy muszę wykonać kopię zapasową plików?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zrobić tak, jak piszesz, z tym, że musisz jeszcze skopiować pliki .ncf związane z Wieśkiem z folderu steamapps (o ile takie pliki istnieją, bo wcale nie muszą, ich brak nie jest błędem :)). Po reinstalu Steama wgrywasz wszystko na swoje miejsce (folder Wiedźmina do common, pliki .ncf do steamapps), uruchamiasz Steama i gra powinna działać, dla pewności można jeszcze sprawdzić spójność plików gry.

Powyższy sposób jest podany na stronie supportu Steama >klik< i działa, sam musiałem się nim posłużyć w przypadku trzech gier - Perimeter 2: New Earth, Star Wars - Jedi Knight II Jedi Outcast i Star Wars Jedi Knight Jedi Academy, bo tam normalny sposób ("Kopia zapasowa plików gry...") nie działał - zamiast normalnego backupu uzyskiwałem za każdym razem trzy bezużyteczne pliki - [cyfry]_depotcache_1.csd, [cyfry]_depotcache_1.csm i sku.sis.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...