Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marcin5565

Nail'd - problem z uruchomieniem

Polecane posty

Witam.

Problem jak w temacie. Gra pokilku sekundach wraca do pulpitu. Przejrzałem tematy na forum ale nie znalazłem rozwiązania. Próbowałem już reinstalacji, wyłączania zapory, antywirusa, uruchamiania z uprawnieniami administratora, trybu zgodności z xp i vistą... skończyły mi się już pomysły...

Korzystam z laptopa MSI GE600

procesor - intel core i3 330m

karta graficzna - Radeon HD5730 1GB

ram - 4GB

system - W7 64bit

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja spróbuję zasięgnąć Waszej porady.

Otóż mój monitor (BenQ FP71G+) od pewnego czasu przestał wyświetlać obraz w rozdzielczości 1024x768@60Hz. Po włączeniu tej rozdzielczości pojawia się komunikat o przekroczeniu zakresu. Jaki to ma związek z nail'dem? Otóż taki, że gra chyba chce uruchamiać się po raz pierwszy w takiej właśnie rozdziałce... Więc się uruchomi i nic nie widać, choć słychać. Próbowałem przeinstalowania sterów (Radeon 4650), gry, niestety nic nie pomoże. Nie znalazłem też pliku configa, żeby zmienić coś manualnie. Stąd moje dwa pytania do Was:

1. Czy wiecie, co mogło stać się z monitorem (bo wcześniej nie było problemu z tą rozdzielczością - ale kiedy się to zaczęło? Nie wiem...) i jak to naprawić? A jeśli nie, to...

2. Czy ktoś mógłby powiedzieć mi literalnie dokładnie co wcisnąć w menu (na ślepca), żeby zmienić res na 1280x1024? Fajnie byłoby pograć w głównego pełniaka numeru ;)

Dzięki z góry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja spróbuję zasięgnąć Waszej porady.

Otóż mój monitor (BenQ FP71G+) od pewnego czasu przestał wyświetlać obraz w rozdzielczości 1024x768@60Hz. Po włączeniu tej rozdzielczości pojawia się komunikat o przekroczeniu zakresu. Jaki to ma związek z nail'dem? Otóż taki, że gra chyba chce uruchamiać się po raz pierwszy w takiej właśnie rozdziałce... Więc się uruchomi i nic nie widać, choć słychać. Próbowałem przeinstalowania sterów (Radeon 4650), gry, niestety nic nie pomoże. Nie znalazłem też pliku configa, żeby zmienić coś manualnie. Stąd moje dwa pytania do Was:

1. Czy wiecie, co mogło stać się z monitorem (bo wcześniej nie było problemu z tą rozdzielczością - ale kiedy się to zaczęło? Nie wiem...) i jak to naprawić? A jeśli nie, to...

2. Czy ktoś mógłby powiedzieć mi literalnie dokładnie co wcisnąć w menu (na ślepca), żeby zmienić res na 1280x1024? Fajnie byłoby pograć w głównego pełniaka numeru ;)

Dzięki z góry.

twoje pytania o monitor to raczej do innego tematu...

hehe, pewnie powiedziałbym ci jak to zrobić gdybym mógł uruchomić grę :D

dokumenty->naild->out->settings->video.scr otwierasz przy pomocy notatnika i tam masz config

EDIT:

PROBLEM ROZWIĄZANY

Rozwiązanie znalazłem na steamie. Wystarczy usunąć katalog naild znajdujący się w dokumentach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z uruchomieniem gry a właściwie to jest tak

Gra bez problemów zainstalowała się lecz po próbie uruchomienia pokazuje się czarny ekran i powraca do pulpitu próbowałem tych 2 metod co są podane tutaj lecz jest ten sam problem proszę o pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...