Jump to content
Bludi

Razer Tarantula

Recommended Posts

Witam :)

Na sprzedaż mam używaną klawiaturę Razer Tarantula, unikat. Klawiatura nie jest dostępna na tą chwilę nigdzie, sporadycznie można znaleść na ebayu, ale z reguły znika po kilku godzinach. Jak na razie, jedyna klawiaturka przystosowana do FPSów od Razera.

Klawiatura prezentuje się raczej bardzo dobrze, są starte klawisze W,S,A,Z, ale nie całkiem, widać dobrze co na nich piszę. Porysany spód, brak nózek (od nowości).

Klawiature ostatnio czyściłem, więc wewnątrz ani między przyciskami nie ma żadnego brudu. Każdy klawisz jest idealnie wyczyszczony. Warto dodać, że rozkręcenie jej i przeczyszczenie od wewnątrz jest banalne, wystarczy rozkręcić i przejechac szmatką/pędzelkiem w odpowiednich miejscach.

W zestawie wszystkie 10 zmiennych przycisków oraz kluczyk, z pęknietą jedną 'kończyną', mimo wszystko da się nim wyciągać przyciski bez ŻADNEGO problemu, tak samo jak da się to robić łyżką, widelcem czy każdym innym przyrządem jakim tylko się zapragnie :P (Nie, nie próbowałem nimi wyciągać, ale jestem pewien że jest to możliwe).

Po zdjęcia oraz DOKŁADNE informacje na temat klawiatury proszę o kontakt przez GG: 4055147 Cena do ustalenia pod podanym numerem.

Pozdrawiam.

Edited by Bludi
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...