Jump to content
RIP

Galaxy Spica - jaki najlepszy soft

Recommended Posts

Witam

Wiem, że telefon już nie pierwszej młodości i pewnie niewiele osób będzie w stanie mi odpowiedzieć - sam wymieniłem go już na Neo V, ale Spica została mi jako nośnik numeru od drugiego operatora i zastanawiam się, jaki soft jej wgrać. Teraz korzystam z Cyanogen Moda alpha 8.3. (wiem, że jest 8.4, ale nie wiem, czy uzyskam jakiś progres) i byłbym wniebowzięty tym, jak usprawnił działanie mojego telefonu, gdyby...zrobił to w obu pozycjach... teraz telefon działa bosko w pozycji tradycyjnej, ale gdy przewrócę go na bok, by np. pisać wygodniej smsy, to jednak opóźnienia i przycięcia animacji są dość dokuczliwe... wcześniej miałem zwykłego androida 2.1. i o ile w pozycji pionowej był troszkę słabszy od CM, to w poziomej działał znacznie lepiej. Tyle, że telefon przy nim permanentnie mi się wiesział i bałem się ustawić na nim budzik w obawie, że się nie wybudzę.

Jaki soft byście polecili? jest coś lepszego od CM? czy wersja 8.4. poprawia działanie w pozycji horyzontalnej?

Z góry dzięki za odpowiedzi. Jeśli takie się znajdą to byłbym też wdzięczny za jakieś linki z instrukcją instalacji danego softu, bo z tym czasem ciężko.

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

Ja korzystam z SamdroidMod 1.3.1, oparty jest na Androidzie 2.1 i działa całkiem sprawnie, choć zdarzy mu się raz na jakiś czas zrestartować bez powodu. Tutaj jest opis i instrukcja.

Edit: byłbym zapomniał: ten mod ma jakiś problem z standardowym kalkulatorem, więc przy wybieraniu pakietów najlepiej jest go odhaczyć i zainstalować jakiś inny z Marketu.

Edited by Azgrel
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...