Jump to content
RIP

Galaxy Spica - jaki najlepszy soft

Recommended Posts

Witam

Wiem, że telefon już nie pierwszej młodości i pewnie niewiele osób będzie w stanie mi odpowiedzieć - sam wymieniłem go już na Neo V, ale Spica została mi jako nośnik numeru od drugiego operatora i zastanawiam się, jaki soft jej wgrać. Teraz korzystam z Cyanogen Moda alpha 8.3. (wiem, że jest 8.4, ale nie wiem, czy uzyskam jakiś progres) i byłbym wniebowzięty tym, jak usprawnił działanie mojego telefonu, gdyby...zrobił to w obu pozycjach... teraz telefon działa bosko w pozycji tradycyjnej, ale gdy przewrócę go na bok, by np. pisać wygodniej smsy, to jednak opóźnienia i przycięcia animacji są dość dokuczliwe... wcześniej miałem zwykłego androida 2.1. i o ile w pozycji pionowej był troszkę słabszy od CM, to w poziomej działał znacznie lepiej. Tyle, że telefon przy nim permanentnie mi się wiesział i bałem się ustawić na nim budzik w obawie, że się nie wybudzę.

Jaki soft byście polecili? jest coś lepszego od CM? czy wersja 8.4. poprawia działanie w pozycji horyzontalnej?

Z góry dzięki za odpowiedzi. Jeśli takie się znajdą to byłbym też wdzięczny za jakieś linki z instrukcją instalacji danego softu, bo z tym czasem ciężko.

Pzdr

Ja korzystam z SamdroidMod 1.3.1, oparty jest na Androidzie 2.1 i działa całkiem sprawnie, choć zdarzy mu się raz na jakiś czas zrestartować bez powodu. Tutaj jest opis i instrukcja.

Edit: byłbym zapomniał: ten mod ma jakiś problem z standardowym kalkulatorem, więc przy wybieraniu pakietów najlepiej jest go odhaczyć i zainstalować jakiś inny z Marketu.

Edited by Azgrel