Jump to content
Bejbe

Counter Strike 1.6 - Problem z pingiem na poziomie 150-200

Recommended Posts

Witam mam problem z pingiem w counter strike-u, gdyż przed zainstalowaniem windowsa 7 grałem na win xp i ping był 20-30 a teraz jest po 150-200, robiłem formata, ustawiłem te "zalecane" ustawienia i nic to nie dało. Mam wi fi oraz 6mb neta.

Link to comment
Share on other sites

Sprawdź, czy masz rate itp. dopasowane do serwera, i czy czasem sąsiad neta nie kradnie. Teoretycznie dodatkowe obciążenie sieci bezprzewodowej przy takiej prędkości neta nie powinno mieć wpływu na ping, ale dla pewności...

Link to comment
Share on other sites

A masz tak na każdym serwerze? Parę razy tak miałem, że na jednym serwerze ping elegancki po kilkanaście milisekund, a na innym 200 pingu.

Ewentualnie całkiem możliwe, że Winda za twoimi plecami jak na złość się w automatyczne aktualizacje bawi, ale przy tak szybkim necie nie powinno to mieć wpływu...

A ustawienie, config, itp. masz dokładnie tak samo jak na XP?

Link to comment
Share on other sites

Czyli wychodzi, że ping nabija ci na trzecim przeskoku (159 ms). To teraz sprawdź w googlach, co to, i się pomyśli, co dalej. A, i sprawdź najpierw kilka IP serwerów, i jeśli ping zawsze się nabija właśnie na tej bramce, wykonaj krok wyżej, zwany Google.

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...