Jump to content
Bejbe

Counter Strike 1.6 - Problem z pingiem na poziomie 150-200

Recommended Posts

Witam mam problem z pingiem w counter strike-u, gdyż przed zainstalowaniem windowsa 7 grałem na win xp i ping był 20-30 a teraz jest po 150-200, robiłem formata, ustawiłem te "zalecane" ustawienia i nic to nie dało. Mam wi fi oraz 6mb neta.

Sprawdź, czy masz rate itp. dopasowane do serwera, i czy czasem sąsiad neta nie kradnie. Teoretycznie dodatkowe obciążenie sieci bezprzewodowej przy takiej prędkości neta nie powinno mieć wpływu na ping, ale dla pewności...

A masz tak na każdym serwerze? Parę razy tak miałem, że na jednym serwerze ping elegancki po kilkanaście milisekund, a na innym 200 pingu.

Ewentualnie całkiem możliwe, że Winda za twoimi plecami jak na złość się w automatyczne aktualizacje bawi, ale przy tak szybkim necie nie powinno to mieć wpływu...

A ustawienie, config, itp. masz dokładnie tak samo jak na XP?

Czyli wychodzi, że ping nabija ci na trzecim przeskoku (159 ms). To teraz sprawdź w googlach, co to, i się pomyśli, co dalej. A, i sprawdź najpierw kilka IP serwerów, i jeśli ping zawsze się nabija właśnie na tej bramce, wykonaj krok wyżej, zwany Google.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...