Jump to content
KapitanZgon

Sprzedam obudowę

Recommended Posts

Witam. Mam dwie obudowy, z czego jedną mogę i chcę sprzedać.

Najbardziej zależy mi na sprzedaży BitFenix Colossus

http://www.cooling.pl/obudowy-bitfenix,kat...ia,107_241.html

tutaj link z cooling.pl gdzie jest wszystko opisane. Obudowa nosi ślady użytkowania, tzn na czas testów były zamontowane w niej "bebechy". Jej stan oceniam na bardzo dobry, brak rys itd, jedynie przy dokładniejszym oglądaniu można zauważyć np naruszony lakier w miejscach gdzie przykręca się śrubki. Cała obudowa robi wrażenie, jest ogromna. Cena jaka mnie interesuje to 300zł.

Drugą obudową jest Antec Three Hundred. Jest to obudowa, mojego komputera, którego używam prawie dwa lata. Na moim blogu znajdziecie recenzję napisaną przeze mnie. Tutaj link do sklepu http://www.cooling.pl/antec-gamer-three-hu...ategory=107_110 Sprzedam ją jeżeli ktoś będzie chciał ją kupić a swoje części, które używam na co dzień przełożę do Colossusa. Szkoda by mi było pakować moje graty do TAKIEJ obudowy, ale potrzebuję pieniędzy i jeżeli ktoś będzie chciał kupić Antec, nie będę marudził. Stan obudowy - jedyne na co można narzekać to rysa na górze obudowy, powstała w czasie gdy komputer był w serwisie. Oprócz tego ułamany jeden zatrzask filtru z przodu, chociaż to w niczym nie przeszkadza, a filtr można zabezpieczyć przed drganiem np wsadzając w wolną przestrzeń kawałek taśmy izolacyjnej/czegokolwiek. Cena jaka mnie interesuje to 150zł.

Można pisać do mnie na gg 6578819

Chętnym wyślę zdjęcia i więcej informacji. Po dogadaniu się mogę np wystawić obudowę na allegro. Możliwy jest też odbiór osobisty w Skierniewicach lub Łodzi gdzie studiuję i ewentualnie obudowę bym zawiózł. Pozdroo:D

EDIT: Zdjęcia

http://imageshack.us/g/845/antec300rysa.jpg/

Edited by KapitanZgon
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...