Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

darktangram

Smarfon za ok. 600 z

Polecane posty

Szukam smarftona za ok 600 zl, chcialbym by dzialal na Androidzie. Poki co moim faworytem jest Samsung Galaxy Gio, za ok 550 zl. Czy dostane cos lepszego za ta cene? Tylko blagam nie piszcie mi o Neo V, bo nie mam do wydana minimum 700 zl, tylko chcialbym cos w cenie wspomnianego Gio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ma być nówka czy używka?

Jeśli druga opcja to zdecydowanie bierz neo V. Myślę, że dostaniesz ją spokojnie w tej cenie. Jak chcesz to mogę Ci za tyle moją sprzedać. Innej opcji chyba nie ma co brać pod uwagę, bo jednak ten SE zostawia konkurencję ze swojego przedzialu cenowego daleko w tyle (no może poza trochę droższym SGSem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo z ciekawosci patrzylem Neo V na allegro, i na upartego jesli pojawil by sie ten telefon w fajnej cenie w stanie nienaruszonym, bylbym sklonny go kupic. Ciekawie prezentuje sie tez ten WT19i.

hitmanc47, moglbys pokazac Twoj model gdzies na zdjeciach/opisac ile uzywany itp?

Dodam tylko ze zakup planuje po powrocie do Polski (gdzies na poczatku kwietnia). Duzo sie ceny moga pozmieniac do tego czasu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, ale widze ze tego Live'a nie wyrwe nigdzie indziej niz na allegro (mniej niz 600, a w normalnym sklepie internetowym kolo 700). Mam 2 pytanie odnośnie tego telefonu:

1. Ekran ma 3,2 cala? Nie moge znalezc informacji na ten temat

2. Ma lampe blyskowa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon (SE Live) mogę Ci najserdeczniej polecić - sam mam go od około miesiąca i sprawuje się świetnie. Wszystko chodzi płynnie. A co do lampy błyskowej to ma on taką, ale żeby korzystać z niej jako latarki to trzeba ściągnąć aplikacje z marketu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam takie pytanie. Bardzo chcialbym sobie obejrzec od czasu do czasu jakis film na smartfonie, wiec czy bede i co bede musial pobierac zeby film odtworzyc albo zeby napisy wlaczyc? (te 3.2 cala to dla mnie i tak nie jest malo, to bedzie moj pierwszy smartfon) :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...