Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Czesc mam problem z oddworld a wiec tak na początku mialem taki blad.

a gdy zmienilem ze wlacza za pomoca xp to mam taki blad.

ps to jest przy instalacji

Czesc mam problem z oddworld a wiec tak na początku mialem taki blad.

a gdy zmienilem ze wlacza za pomoca xp to mam taki blad.

ps to jest przy instalacji

blad 1 to ten zajmujacy 20 k a blad 2 to ten zajmujacy wiecej k .

post-572764-1331667443_thumb.png

post-572764-1331667493_thumb.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rac00n

Podpinam się pod ten wątek. Mam ten sam problem co autor. Wyświetla mi się komunikat ze screenu nr 2. Nie mogę zainstalować Oddworlda 1, ale z 2 nie ma tego problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę zainstalować Oddworlda 1, ale z 2 nie ma tego problemu.

Miałem ten sam problem , u mnie był to problem z płytą . Wymyłem płytę wodą z mydłem i instalacja Oddworlda 1 poszła do końca . Myślałem najpierw że czeka mnie wymiana płyty bo nie było widać oznak zabrudzenia na płycie DVD ale jednak umycie pomogło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się pojawia komunikat podczas instalacji Munch Odyssey że nie może otworzyć pliku do zapisu Munch.exe widok jak w zalaczniku.

W Abe Odyssey mialam dokładnie to samo tylko chodziło o plik AbeWin.exe

Próbowałam kilka razy i nic z tego nie wyszło :(

Ma ktoś jakiś pomysł o co chodzi??

post-97498-1331678768_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o mojego kompa to wszystkie programy instalacyjne mogą być uruchomione tylko przez administratora ;p więc problem nie leży w tym.

Fix przy instalacji też nie pomoże :(

Ma ktoś jakiś pomysł co to może być???

U mnie dodatkowo przy próbie instalacji było coś takiego, że zanim wogóle wyskoczył mi pierwszy komunikat to od uruchomienia mijało duuużo czasu (tak około 30 minut ;( )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbujcie przetrzeć płytę ściereczką np. do okularów, sprawdźcie, czy nie ma rys i przetestujcie w innym napędzie.

Skopiujcie pliki instalacyjne na dysk i uruchomcie jako administrator (PPM na plik EXE ---> "Uruchom jako administrator", działa na Viście/7). Zróbcie obraz płyty i uruchomcie w np. Daemon Tools.

Piszcie o wszystkich błędach, dawajcie screeny. Może znajdziemy sposób.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbujcie przetrzeć płytę ściereczką np. do okularów, sprawdźcie, czy nie ma rys i przetestujcie w innym napędzie.

Skopiujcie pliki instalacyjne na dysk i uruchomcie jako administrator

Wszystko dokładnie tak zrobiłam - i nadal nic screeny są w moim pierwszym poście.

Program instalacyjny do SW chyba nadal mi się ładuje choć w procesach nic nie widać ale trwa to już dobra godzinę jak nie dłużej :(

Chyba na początek pójdzie format twardego i ponowna instalacja Windy.. (może to coś z samym systemem) a potem zobacze co i jak i dam znać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zrobić tak:

1. Skopiuj plik instalacyjny gry z płyty na pulpit

2. Kliknij na niego PPM -> "Uruchom jako..." -> Zaznacz "Bieżący użytkownik..." -> Odznacz "Chroń mój komputer i dane przed..." ->

3. Zaczekaj chwilę i zainstaluj grę

Ja miałem ten sam problem i tak zrobiłem i działa :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, po formacie twardego zainstalował się cały pakiet.

Ale..... jezu czy ktoś mi może powiedzieć dlaczego grafika w czwartej części jest taka rozjechana :(

Filmiki są w świetnej jakości, ale w momencie gdy przechodzi już do samej gry mam ewidentne śnieżenie obrazu i jest to napewno kwestia karty graficznej.

Znalazłam na necie info, że ta część ma problem z kartami ATI i jest do tego nawet patch - szkoda tylko że dostępny wyłącznie przez STEAM a tam z koleji żeby dopisać grę i ją aktualizować potrzebny jest kod rejestracji gry :icon_cry:

Może kochana redakcja znalazłaby na to jakiś sposób bo gra jest naprawdę fajna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...