Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nyac55

Mass Effect - inwestowanie w Urok i Zastraszanie

Polecane posty

Witam. Mam pytanie odnośnie gry Mass Effect ,a mianowicie chcę przejść grę jako idealista ,lecz przy przechodzeniu na nowy poziom i kliknięciu ,aby punkty były rozdane automatycznie ,2 punkty idą na zdolność zastraszanie ,a ja mam już więcej punktów zdolności urok. Czy będąc idealistą opłaca się podnosić zdolność zastraszania? Czy jeżeli ,będę miał kilka punktów tej zdolności mój bohater zwróci się w stronę renegata ,cz przykładowo na nic ta zdolność nie wpłynie ,jeżeli nie będziemy jej wybierać podczas rozmów??? :smile:

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów - Kawalorn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu rozwijania uroku i zastraszania równolegle. Bez względu na to, czy wybierzesz podczas dialogu opcję "niebieską", czy "czerwoną" to i tak sktek będzie praktycznie taki sam.

Twój bohater nie postąpi jak renegat, jeśli nie wybierzesz takiej opcji dialogowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej grze nie opłaca się iść "środkiem", skoro wybrałeś idealistę, to sie tego trzymaj

ładowanie punktów w zastraszanie w tym wypadku nie jest opłacalne :), nic się nie stanie jak będziesz miał trochę punktów renegata

dużym bonusem do punktów jako takich jest rozwijanie "zdolności pasywnej" (najpelpiej jak najszybciej na maxa)

btw

lepiej samemu rozdzielać punkty, przynajmniej jeśli chodzi o Twoją postać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie odnośnie gry Mass Effect ,a mianowicie chcę przejść grę jako idealista ,lecz przy przechodzeniu na nowy poziom i kliknięciu ,aby punkty były rozdane automatycznie ,2 punkty idą na zdolność zastraszanie ,a ja mam już więcej punktów zdolności urok. Czy będąc idealistą opłaca się podnosić zdolność zastraszania? Czy jeżeli ,będę miał kilka punktów tej zdolności mój bohater zwróci się w stronę renegata ,cz przykładowo na nic ta zdolność nie wpłynie ,jeżeli nie będziemy jej wybierać podczas rozmów??? :smile:

_____________________________________________

Kolejne pytanie. Jak w grze uzupełnić ilość granatów? oraz czy członkowie drużyny mogą nimi także rzucać (gdyż wydaje mi się ,że nie)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...