Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Strusiek

Oddworld:Strangers wrath ma win7

Polecane posty

nie mogę odpalić OSW na win7;/ po instalacji włączam gre, pojawia się ekran ładowania, leci muzyczka i nic.. Można czekać i pół godziny, a gra się nie uruchomi;/ w trybie zgodności z win xp też nie działa;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli juz się skarżymy...

U mnie, przy odpalaniu Oddworld Stranger's Wrath, pojawia się następujący komunikat: "Nie można przenieść plik: Nie mozna odczytać z pliku lub dysku źródłowego." (pisownia oryginalna). Jednak po przeklikaniu go, gra (a dokładniej launcher) odpala się bezproblemowo - tak jest przy każdym uruchomieniu...

Mam WinXP SP3, ale podczepię się tutaj ;) Oddbox z CDA sprawia trochę kłopotów...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogę odpalić OSW na win7;/ po instalacji włączam gre, pojawia się ekran ładowania, leci muzyczka i nic.. Można czekać i pół godziny, a gra się nie uruchomi;/ w trybie zgodności z win xp też nie działa;/

Ja mam podobny problem, ale z całym Oddboxem:

1. W Abe's Odysee mam dokładnie to samo.

2. w Abe's Exoduss pojawia się menu główne, ale obraz się zawiesza. Słyszę, jak przełączam opcje, słyszę Abe'a, ale na ekranie nic się nie dzieje.

3. W Munch's Odysee wwyskakuje mi błąd "render creation failture"

4. Stranger Wrath biały ekran i nic więcej.

Mam system Win 7 64bit, directx 9c, 4gb ramu, intel core i3, Geforce 540m z najnowszymi sterami. Tryb zgodności i 256 kolorów nic nie daje :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogę odpalić OSW na win7;/ po instalacji włączam gre, pojawia się ekran ładowania, leci muzyczka i nic.. Można czekać i pół godziny, a gra się nie uruchomi;/ w trybie zgodności z win xp też nie działa;/

Podpinam się.

Mam dokładnie ten sam problem. Próbowałem wszystkiego i nic.

Droga REDAKCJO ... liczymy na waszą szybką reakcje w tej sprawie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...