Jump to content
Zwierz121

Laptop do CADa

Recommended Posts

Chciałbym kupić laptopa głównie do projektowania w AutoCadzie, Inventorze i Catii (matryca od 15 do 17''). Do gier mam co prawda stacjonarny ale dobrze byłoby żeby dało radę i na laptopie co jakiś czas jakąś odpalić. Budżet skromny, do ok 900 zł. Liczyłbym na jakieś ciekawe propozycje z allegro ;) z góry dzieki ;)

Jeden, problem cena "1100 zł" bez negocjacji :cool: .

Drugi, to taki że firmie "Acer" ja, bym zbytnio nie ufał.

I widać że, ten sprzedawca zbytnio, opisany nie jest i nie ma pojęcia co sprzedaje.

Cyt. "jakieś papiery" ... raz, u takiego kupiłem i nie polecam, bo za miech znowu kupno :laugh:

Co nie znaczy, że ten co ja podałem, będzie długo, chodził.

To tylko, moja opinia .

Zawsze możesz dopytać się, ma 105 transakcji z czego wszystkie to pozytywy. Acer to dobra firma, kiedyś krążyły o niej złe opinie, widziałem kilka i są wydajne przy zachowaniu niskiej ceny, jakością wykonania też nie odstają, a mojemu koledze za zbyt długą naprawę dali laptopa który był 2 razy lepszy (Warty tyle co stary w dniu kupna)

Moja siostra miała laptopa emachines i z tego co mi mówiła to jest mocno wrażliwe urządzenie na wszelkiego rodzaju mechaniczne uszkodzenia. np trzeba mocno uważać przy przenoszeniu. Po jakimś czasie wyświetlacz zaczął jak gdyby przerywać (nie wiem dokładnie czy to sprawa taśmy czy matrycy) a teraz w ogóle padł. Macie o tym jakieś zdanie ?

http://allegro.pl/laptop-hp-pavilion-dv-97...2191298901.html

karta nie pierwszej świeżości ale co sądzicie o tym?