Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

baartii

Battlefield 3 - wysokie zużycie CPU

Polecane posty

Witajcie !

Mam problem otóż kilka miesięcy temu kupiłem sobie BF3 i działało idealnie super się grało żadnych lagów ścin nic. A po 3miesiącach gry coś się stało ponieważ wchodząc w menadżer urządzeń podczas grania pokazuje mi że zużycie CPU jest 90-100%. Nigdy tak nie miałem, w grze także to się odczuwa, ścina mi często grę. Tylko trochę mnie to dziwi ponieważ gram na tych samych ustawieniach tych samych serwerach ping mam 50-60, komputer moim zdaniem mam dobry Intel Core i5 2x 2,4 + turbo booster 8gb ram karta nVidia GT525D 1gb. Od momentu gdy gra dobrze działała dużo moim zdaniem nie zrobiłem (zainstalowałem ESET Smart Security, Photoshopa CS5, NFS The Run i kilka pierdułke takich jak hamachi itp) wszystkie te aplikacje są mimo wszystko wyłączone podczas grania prócz ESETA, mam do włączonego cały czas. Nie wiem próbowałem już zmieniać ustawienia i powiem wam, że czy mam grafikę na niska czy na ultra nic to nie pomaga, zero zmian. Komputer uważam, ze to nie jego wina nie ma nawet pół roku jeszcze.

Poradzono mi zmienienie antywirusa oraz zainsalowanie Gameboostera, zainstalowelem program ale antyvirusa nie chce usuwać ponieważ mam na rok licencje, można może jakoś wyłączyć całkowicie ESETA na czas gry .

Lagi wyglądają tak gram gram lagi na 3s gram gram lag 3sekundowy i tak regularnie. Może to wina gry może mam poczekać na aktualizacie, ale to chyba nie możliwę.

Pytajcie, piszcie swoje propozycje, CZEKAM !

Dziękuję !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...