Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zukashi

Niepoprawny:Cod MW3 czy Battlefield 3?

MW3 czy B3  

7 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która z nich jest lepsza?

    • Call of duty MW3
      4
    • Battlefield 3
      3


Polecane posty

Tak jak w temacie, chciałbym zapytać dużo bardziej ogarniętych graczy ode mnie, mianowicie Drodzy Gracze co lepiej kupić Cod MW3 czy Battlefield 3? Bardziej chodzi mi o multiplayer, w której z w/w gier jest lepszy i dlaczego? Grałem w Cod Black Ops i bardzo mi się podobał, nie tylko jego wygląd, ale również tryb gry(serie ofiar) czy taki tryb występuje w battlefield 3, bo w MW3 występuje napewno? Ogólnie jakie są mocne i słabe strony B3 a jakie MW3?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej rozchodzi się o multi? Może na początek podaj informacje o konfiguracji komputera i szybkości Twojego Internetu, by stwierdzić, czy BF 3 pójdzie na Twoim sprzęcie i net wyrobi. Ogólnie, BF 3 nie ma serii ofiar (nie ma nagradzania jak w MW3, nie ma rzeczy typu radar itp.) ale multii jest dla mnie wybitne, zaczynając na wielu sposobach eliminacji wroga, np. możesz go wysadzić, zastrzelić, zwalić na niego budynek lub zadźgać nożem, poprzez symulowanie grawitacji, kończąc na pojazdach, których w MW 3 brak. Lecz tak jak piszę, podaj konfig i szybkość Twojego Internetu. Miałeś już do czynienia z jakimiś innymi BFami?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej rozchodzi się o multi?
Tak

Może na początek podaj informacje o konfiguracji komputera i szybkości Twojego Internetu, by stwierdzić, czy BF 3 pójdzie na Twoim sprzęcie i net wyrobi.
Sprzęt w załączniku, net 2mb/s, karta graficzna Nvidia geforce gt 540m 2gb.

Miałeś już do czynienia z jakimiś innymi BFami?

Grałem w single w BF3 i BF2, ale zamierzam kupić albo bf3 albo mw3 zeby grac w multi, bo to jednak wieksza frajda.

post-599107-1331554886_thumb.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...